Automatyka pogodowa

Automatyka całoroczna – dlaczego warto włączyć dodatkową usługę Fortum?

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w budynku przez cały rok ma bardzo duży wpływ na stan nieruchomości. Chroni ją bowiem przed zawilgoceniem, wyziębieniem i rozwojem mikroorganizmów. Komfortowe warunki cieplne wpływają też na zadowolenie mieszkańców. Czy wiesz, że aby utrzymać odpowiednią temperaturę budynku, nie musisz samodzielnie regulować źródła grzania? Sprawdź, jak pomoże Ci w tym automatyka całoroczna.

Automatyka pogodowa to nasza dodatkowa usługa, której włączenie jest bezpłatne. Automatykę całoroczną mogą uruchomić wszyscy zarządcy i właściciele nieruchomości.

 

Gdzie warto włączyć automatykę pogodową?

Gdzie warto włączyć automatykę pogodową?

 

Automatyka pogodowa – jak działa usługa?

Automatyka pogodowa działa samodzielnie, bez konieczności stałego regulowania potrzebnej temperatury przez Ciebie lub naszego przedstawiciela. Przed jej uruchomieniem wystarczy jedynie, że podasz wartości temperatur progowych na sezon jesienno-zimowy i wiosenno-letni. Po podpisaniu zlecenia ciepło będzie dostarczane bez Twojej ingerencji.

Jak działa automatyka pogodowa?

 

Dlaczego warto włączyć automatykę pogodową?

AU30
Automatyczne sterowanie

System sam włącza i wyłącza ogrzewanie budynku.

HC1
Komfort przez cały rok

Automatyka na bieżąco kontroluje temperaturę na zewnątrz oraz ciepło dostarczane do budynku.

AU16
Zero dodatkowych kosztów

Uruchomienie automatyki jest bezpłatne. Każda kolejna zmiana będzie rozliczana zgodnie z cennikiem opłat.

Automatyka całoroczna – jak włączyć usługę?

Uruchomienie usługi jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem:

infolinii 22 489 02 50

W trakcie rozmowy będziesz musiał podać dwie temperatury progowe (dla okresu jesienno-zimowego oraz wiosenno-letniego) oraz dwie daty (rozpoczęcia okresu jesienno-zimowego oraz okresu wiosenno-letniego).

Temperatury progowe