RAZEM O PRZYSZŁOŚCI

Wyróżnienia

W ramach podsumowania ostatniego roku współpracy, postanowiliśmy przyznać wyróżnienia dla partnerów biznesowych, którzy obdarzyli Nas wyjątkowym zaufaniem, chętnie testowali nowe rozwiązania i dzielili się doświadczeniami. Ten głos jest dla nas bardzo ważny, ponieważ wpływa na kierunek rozwoju naszych usług.

PIONIER INNOWACJI na bieżąco śledzi zmiany na rynku technologicznym, poszukuje innowacji i nowoczesnych rozwiązań. Jest otwarty na wdrażanie nowoczesnych systemów m.in. wspierających optymalizację zużycia ciepła i monitorowanie parametrów węzłów.

PARTNER ROZWOJU wskazuje kierunki rozwoju zarówno dla nowych jak i istniejących produktów cyfrowych. Uczestniczy w programach pilotażowych, współpracuje z Fortum w zakresie testowania nowych funkcjonalności. Przekazuje konstruktywne opinie i rekomendacje.

EKO LIDER prowadzi aktywne działania mające na celu przeciwdziałaniu wysokiej emisji poprzez edukacje mieszkańców, modernizacje systemów grzewczych w zasobach mieszkaniowych, likwidację pieców kaflowych i podłączenie obiektów do miejskiej sieci ciepłowniczej Fortum.

Razem kreujemy przyszłość!

 

LAUREACI

lista wyróżnionych

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

 

Contact by email

Zapisz się na newsletter

Polecane artykuły

ciepłownictwo przyszłości
Sprawdź
gazety i laptop - zarządzaj smart

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Zobacz więcej ciekawych i przydatnych publikacji z branży

Zobacz