Fortum Antysmog

Skorzystaj z najlepszej antysmogowej oferty na rynku i obniż swój rachunek za energię elektryczną nawet o 40%. Ogrzewaj dom lub mieszkanie tanim prądem i oddychaj świeżym powietrzem.

HC3

Proste oszczędzanie

Jako jedyni w Polsce w ramach taryfy antysmogowej promocyjną cenę uwzględniamy dla całości zużycia w strefie nocnej, nie tylko dla nadwyżki liczonej na podstawie Twojego zużycia za zeszły rok.

F17

Tani prąd

Zawsze w godzinach między 22:00 a 6:00 masz niskie ceny za prąd. Dodatkowo masz możliwość jednorazowego obniżenia swoich cen, gdy Twój dotychczasowy sprzedawca zaproponuje lepsze warunki.

F4

50 zł za polecenie

Za każde skuteczne polecenie otrzymujesz rabat 50 zł na energię elektryczną. Możesz polecić Fortum dowolną ilość razy i zyskać kumulatywny rabat!

Wolność wyboru

Chcesz ogrzewać elektrycznie lub zwiększyć zużycie prądu w nocy? Wybierz ofertę, dzięki której Twój rachunek się zmniejszy, a Ty będziesz cieszyć się wolnością, ponieważ będziesz mógł odstąpić od umowy w dowolnym momencie. Produkt jest skierowany do klientów indywidualnych na terenie całej Polski.

Zadbaj o zdrowie i środowisko

W Fortum troszczymy się o środowisko. Dołącz do nas i zadbaj o jakość powietrza, którym oddychasz Ty i Twoja rodzina. Wybierz ogrzewanie elektryczne, które jest bardziej ekologiczne od ogrzewania węglem czy gazem.

Sprawdź, ile zyskasz z Fortum Antysmog

Wyliczenia na podstawie średniego zużycia dla domu jednorodzinnego w taryfie G11

40%

o tyle obniżysz swoje rachunki za prąd

700 zł

tyle zaoszczędzisz w skali roku

Przejdź do Fortum i oszczędzaj

checkmark Created with Sketch.

Podpisz Umowę Kompleksową z Fortum i udziel pełnomocnictwa do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy

checkmark Created with Sketch.

Dostarcz kopię faktury za energię elektryczną nie starszą niż 6 miesięcy

Dowiedz się więcej o procesie zmiany sprzedawcy

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz lub zadzwoń 122 100 000

Cennik

 

Cennik Promocyjny

Ceny obowiązują przez pierwsze 9 miesięcy trwania umowy.

GRUPA TARYFOWA OSD STREFA CENA PRZEZ OKRES PROMOCYJNY [BRUTTO ZŁ/kWh] OPŁATA HANDLOWA PRZEZ OKRES PROMOCYJNY [BRUTTO ZŁ/M-C]
G12as I 0,2951 6,99
G12as II 0,1229 6,99

 

Cennik Sprzedawcy

Ceny obowiązujące do 31.12.2021 roku.

GRUPA TARYFOWA OSD STREFA CENA PO OKRESIE PROMOCYJNYM [BRUTTO ZŁ/kWh] OPŁATA HANDLOWA [BRUTTO ZŁ/M-C]
G12as I 0,3197 6,99
G12as II 0,1475 6,99

 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Co to jest taryfa antysmogowa?

Taryfa antysmogowa – jej oznaczenie to G12as. Oferta jest przede wszystkim przeznaczona dla osób, które w trosce o środowisko zmieniają rodzaj ogrzewania domowego na elektryczne. Taryfa została utworzona w związku z Rozporządzeniem Ministra energii z 29 grudnia 2017 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2017, poz. 2500) dla Odbiorców zużywających energię elektryczną na potrzeby gospodarstw domowych.

Grupa taryfowa G12as ma na celu zwiększenie zużywania energii elektrycznej w godzinach nocnych, dzięki wyjątkowo niskiej stawce za kWh. Całość ma się przyczynić do walki ze smogiem. Niższa cena energii dla zwiększonego na ten cel zużycia prądu obowiązuje w godzinach nocnych od 22:00 do 6:00. 

Dlaczego warto wybrać ofertę Fortum Antysmog?

To jedyna taka oferta w Polsce. Wyróżnia ją to, że atrakcyjna cena w taryfie nocnej obejmuje całe zużycie energii elektrycznej w godzinach od 22:00 do 6:00.

W więkoszości konkurencyjnych ofert niższa cena prądu obejmuje jedynie Twoją nadwyżkę w stosunku do poprzedniego okresu. Fortum proponuje niższą stawkę w stosunku do całego zużycia energii elektrycznej w godzinach od 22:00 do 6:00.

Wybierając ofertę “Fortum Antysmog” wspierasz ochronę środowiska i dbasz o czyste powietrze. Dodatkowo zmiana taryfy przynosi spore oszczędności, które możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta przeznaczona jest dla Klientów Indywidualnych na terenie całej Polski. Skorzystać z niej może każdy nowy Klient Fortum posiadający dowolną grupę taryfową - G11, G12, G12w oraz Klienci Fortum, których aktualna Umowa dobiega końca.

Dokumenty

Formularz Odbiorcy (53.41 KB)
Pobierz
Regulamin (100.42 KB)
Pobierz
Umowa Energia Elektryczna (122.17 KB)
Pobierz
Ogólne Warunki Umowy Energia Elektryczna (493.85 KB)
Pobierz
Pełnomocnictwo (72.87 KB)
Pobierz
Odstąpienie (157.18 KB)
Pobierz