Prąd na kartę

Poznaj naszą nową usługę - Prąd na kartę. Rozliczenie za prąd proste i bezpieczne jak telefon na kartę!
Doładowujesz konto kiedy tylko chcesz, kwotą jakiej potrzebujesz. Monitorujesz swoje saldo i zużycie energii każdego dnia, dzięki czemu masz pewność, że nie przepłacasz. A to wszystko bez wychodzenia z domu - za pomocą aplikacji Moje Fortum lub w eBOK.
Usługa dostępna jest na terenie aglomeracji wrocławskiej.

Dlaczego warto skorzystać z usługi

F17
Kontrola zużycia i wydatków

Zyskujesz dostęp do aktualizowanych każdego dnia informacji o zużyciu prądu i wydatkach. Dzięki czemu masz wszystko pod kontrolą!

CS9
Inteligentna aplikacja

Szybko i bezpiecznie doładujesz konto, sprawdzisz zużycie i wydatki, a wszystko to bez wstawania z fotela, w dogodnym dla siebie czasie.

F30
Troska o środowisko

Wiedząc dokładnie kiedy i ile energii zużywasz, możesz pomyśleć o wymianie sprzętów na bardziej energooszczędne czy podjąć działania na rzecz zmniejszenia zużycia i przyczynić się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

prad_na_karte_jak_to_dziala

Dla kogo?

  • Dla wynajmujących usługa przedpłatowa doskonale sprawdzi się w mieszkaniach na wynajem. Nie musisz już martwić się rozliczeniami, nieopłaconym rachunkiem czy opłacać faktur za lokatorów. Dzięki dedykowanemu dostępowi w aplikacji mobilnej mogą samodzielnie doładowywać konto i monitorować swoje zużycie.

  • Dla oszczędnych i wygodnych usługa jest doskonałym sposobem na to, by zacząć racjonalnie myśleć o zużywaniu energii. Korzystanie z licznika przedpłatowego pozwali zachować Ci kontrolę nad zużyciem prądu, a wygodna w użyciu aplikacja Moje Fortum umożliwi szybkie doładowanie.

  • Dla ekologicznych w pełni kontrolując zużycie energii masz realny wpływ na środowisko wokół siebie i możesz zacząć ograniczać zużycie i emisję CO2.

 Cena

prad na karte cennik

 

Dodatkowe korzyści dla korzystających z usługi

I1
Fortum Wsparcie

Denerwują Cię awarie i usterki w Twoim domu? Nie wiesz, do kogo zwrócić się po pomoc, gdy zepsuje Ci się np. pralka? Pozwól, aby to nasi fachowcy zajęli się naprawami.

SE4
Fortum Alert

Inteligentne prognozowanie oraz powiadomienia SMS, e-mail oraz push notifications w aplikacji o przewidywanym zużyciu energii oraz konieczności doładowania konta.

F4
Fortum Kredyt

Nawet jeśli zapomnisz doładować konto, nie musisz się martwić. W ramach tej usługi zyskujesz awaryjne saldo 5 zł na nagłe wypadki. Dzięki niemu zyskujesz czas na wykonanie doładowania, a Ty nigdy nie będziesz zaskoczony brakiem prądu.

FAQ

Jaki trzeba mieć licznik, by korzystać z usługi?

Z usługi mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające nowy licznik ze zdalnym odczytem (tzw. licznik inteligentny, licznik AMI). Co ważne, nie ma potrzeby instalacji specjalnego licznika i opłaty z tego tytułu.

Jak doładować licznik przedpłatowy?

Licznik doładowuje się zdalnie, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Dokładnie tak, jak doładowujemy telefon na kartę. Realizacja następuje natychmiast. 

Jak monitorować saldo?

Na szczęście nie trzeba wpatrywać się w niewielki ekran na liczniku. Saldo możemy sprawdzić logując się do aplikacji mobilnej Moje Fortum lub do eBOKa. Można też zdecydować się na powiadomienia SMS lub mail. Jest też możliwe sprawdzenie salda tradycyjnie, na liczniku. Podobnie wygląda kwestia kontrolowania wydatków.

Jak wygląda powiadomienie o wyłączeniu?

Często klienci mają wątpliwości, czy usługa prepaid nie spowoduje, że będą zaskakiwani nagłym wyłączeniem prądu po wykorzystaniu środków. Na szczęście tak nie jest! W sposób inteligentny i zdalny monitorujemy zużycie, dlatego już na kilka dni przed wyczerpaniem środków system wysyła SMS / e-mail o konieczności doładowania, które w każdej chwili można wykonać zdalnie.

Zainteresowała Cię oferta prądu na kartę?

Wypełnij formularz lub zadzwoń 122 100 000

Dokumenty