Prąd na kartę SMART

Innowacyjny system przedpłatowego rozliczania energii już w Polsce.

Affordable

Sam decydujesz, ile wydajesz na prąd – doładowujesz licznik dowolną kwotą przez aplikację mobilną – nie musisz schodzić do licznika.

Cost efficient

Możesz zapomnieć o niezapłaconych rachunkach – coś takiego nie istnieje – Ty wybierasz kwotę doładowania i później korzystasz z wykupionych kilowatogodzin.

My fortum

Proste płatności w aplikacji – nie musisz chodzić na pocztę, robić przelewów, wszystkie płatności zrobisz w aplikacji Moje Fortum.

Korzyści

  • doładowanie na start, bez opłaty aktywacyjnej i handlowej;
  • zero formalności – wyślemy Ci umowę mailem – wystarczy jedno kliknięcie, resztę załatwimy za Ciebie;
  • bieżąca informacja o zużyciu na czytelnych wykresach w aplikacji.

Do kogo skierowana jest oferta?

  • Dla wynajmujących usługa przedpłatowa doskonale sprawdzi się w mieszkaniach na wynajem. Nie musisz już martwić się rozliczeniami, nieopłaconym rachunkiem czy opłacać faktur za lokatorów. Dzięki dedykowanemu dostępowi w aplikacji mobilnej mogą samodzielnie doładowywać konto i monitorować swoje zużycie.
  • Dla oszczędnych i wygodnych usługa jest doskonałym sposobem na to, by zacząć racjonalnie myśleć o zużywaniu energii. Korzystanie z licznika przedpłatowego pozwali zachować Ci kontrolę nad zużyciem prądu, a wygodna w użyciu aplikacja Moje Fortum umożliwi szybkie doładowanie.
  • Dla ekologicznych w pełni kontrolując zużycie energii masz realny wpływ na środowisko wokół siebie i możesz zacząć ograniczać zużycie i emisję CO2.

Proste zarządzanie energią dzięki aplikacji

  • Powiadomienia SMS – informacje o najważniejszych zdarzeniach, w tym o liczbie dni, na jakie wystarczą posiadane na koncie środki, konieczności doładowania konta czy nietypowym zużyciu energii.
  • Awaryjne saldo – jeśli zapomnisz doładować konto, awaryjne saldo zabezpieczy Cię przed nagłym wyłączeniem prądu.
  • Szybki kontakt – skontaktuj się z naszą obsługą z poziomu aplikacji lub przez eBOK-a.

Jak to działa

Zainteresowała Cię oferta prądu na kartę?

Wypełnij formularz lub zadzwoń 122 100 000 i zapytaj o szczegóły.

 

FAQ

Dlaczego chcąc mieć prąd na kartę SMART muszę zmienić sprzedawcę na Fortum?
Chevron down

Fortum jest pierwszym, a zarazem jedynym sprzedawcą energii umożliwiającym korzystanie z oferty prądu w telefonie. Nawet posiadając już licznik inteligentny nie jesteś w stanie zamówić takiej usługi u swojego sprzedawcy, chcąc ułatwić sobie rozliczenia za prąd.

Czym różni się popularny prąd na kartę od prądu na kartę w wersji SMART?
Chevron down

Prąd na kartę SMART, w przeciwieństwie do starej usługi prądu na kartę może zamówić każdy, kto ma licznik inteligentny, nawet osoby, które nigdy nie zalegały z płatnościami. To usługa, która pomaga wykorzystać potencjał inteligentnych liczników, które na bieżąco i w sposób zautomatyzowany wysyłają dane do operatora i jednocześnie do naszych telefonów mówiąc nam, ile zużyliśmy i kiedy należy doładować konto. Dostęp do aplikacji Moje Fortum mają wyłącznie klienci Fortum.

Jaki trzeba mieć licznik, by korzystać z usługi?
Chevron down

Z usługi mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające nowy licznik ze zdalnym odczytem (tzw. licznik inteligentny, licznik AMI). Co ważne, nie ma potrzeby instalacji specjalnego licznika i opłaty z tego tytułu.

Jak doładować licznik przedpłatowy?
Chevron down

Licznik doładowuje się zdalnie, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Dokładnie tak, jak doładowujemy telefon na kartę. Realizacja następuje natychmiast.

Jak monitorować saldo?
Chevron down

Na szczęście nie trzeba wpatrywać się w niewielki ekran na liczniku. Saldo możemy sprawdzić logując się do aplikacji mobilnej Moje Fortum lub do eBOKa. Można też zdecydować się na powiadomienia SMS lub mail. Jest też możliwe sprawdzenie salda tradycyjnie, na liczniku. Podobnie wygląda kwestia kontrolowania wydatków.

Jak wygląda powiadomienie o wyłączeniu?
Chevron down

Często klienci mają wątpliwości, czy usługa prepaid nie spowoduje, że będą zaskakiwani nagłym wyłączeniem prądu po wykorzystaniu środków. Na szczęście tak nie jest! W sposób inteligentny i zdalny monitorujemy zużycie, dlatego już na kilka dni przed wyczerpaniem środków system wysyła SMS/e-mail o konieczności doładowania, które w każdej chwili można wykonać zdalnie.

Sprawdź, co jeszcze mamy w ofercie!

Fortum Eko

Zielona energia nie musi być droga - sprawdź ofertę eko energii w Twoim domu.

Dowiedz się więcej

Gaz

Sprawdź naszą ofertę kompleksowej sprzedaży gazu.

Dowiedz się więcej

Fortum Med

Pakiety opieki medycznej od Grupy LUX MED, sprawdź korzyści i wybierz pakiet dla siebie.

Dowiedz się więcej