KONTAKT - CIEPŁO

Jesteś klientem Fortum? Już podjąłeś decyzję o korzystaniu z naszych usług i właśnie przyłączasz nieruchomość do sieci ciepła? A może dopiero rozważasz oferty różnych dostawców? W tej sekcji znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, albo utwierdzą w przekonaniu, że Fortum to najlepszy wybór. Znajdziesz tu również kontakty do naszych opiekunów Klienta oraz formularz kontaktowy.

AU37

Dla nowych Klientów

Chcesz zostać Klientem Fortum? Skontaktuj się z konsultantem w Twoim mieście.

CS1

Dla Klientów Fortum

Jesteś Klientem Fortum? Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Klienta.

E22

Mapa wyłączeń

W przypadku braku ciepłej wody lub zimnych kaloryferów sprawdź na naszej nowoczesnej mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.

CS2

Zgłoszenie awarii

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

CS14

Infolinia 993

Zimne kaloryfery lub brak ciepłej wody? Zwróć się o pomoc do naszych służb technicznych.

CS9

iBOK

Poznaj korzyści, jakie daje internetowe Biuro Obsługi Klienta. Już wkróce – aplikacja eBOK!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez wymienioną Spółkę, komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących –  w celu przekazywania mi oferty marketingowej - zgodnie z polityką prywatności.