KONTAKT - CIEPŁO

UWAGA: Informujemy, że stacjonarne Biura Obsługi Klienta Fortum działają w trybie Hybrydowym.
W przypadku chęci spotkania z pracownikiem Fortum prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania kontaktując się z Opiekunem Klienta lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na cok@fortum.com.
W przypadku chęci przekazania pism i dokumentacji, kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.


Jesteś klientem Fortum? Już podjąłeś decyzję o korzystaniu z naszych usług i właśnie przyłączasz nieruchomość do sieci ciepła? A może dopiero rozważasz oferty różnych dostawców? W tej sekcji znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, albo utwierdzą w przekonaniu, że Fortum to najlepszy wybór. Znajdziesz tu również kontakty do naszych opiekunów Klienta oraz formularz kontaktowy.

Collaboration partners

Dla nowych Klientów

Chcesz zostać Klientem Fortum? Skontaktuj się z konsultantem w Twoim mieście.

Sprawdź
Customer service

Dla Klientów Fortum

Jesteś Klientem Fortum? Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Klienta.

Sprawdź
Power outage

Mapa wyłączeń

Brak ciepłej wody lub zimne kaloryfery? Sprawdź na mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.

Sprawdź
Help

Zgłoszenie awarii

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

Zgłoś awarię
Farm

Chcesz zlecić usługę dla jednego budynku?

Zleć online naszym działom technicznym usługę dla jednego budynku.

Przejdź
My fortum

Poznaj nowy eBOK

Zacznij korzystać z nowego eBOK - załatwiaj sprawy jeszcze szybciej i wygodniej! Faktury i płatności online, raporty zużycia i kosztów ciepła, umowy, formularze i wnioski – wszystko w jednym miejscu i w przejrzystej formie.

Dowiedz się więcej
Contact by phone

Infolinia 993

Zimne kaloryfery lub brak ciepłej wody? Zwróć się o pomoc do naszych służb technicznych.

Poznaj szczegóły

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.