KONTAKT - CIEPŁO

Informujemy, że w trosce o zdrowie klientów i pracowników do odwołania pozostaną zamknięte stacjonarne Biura Obsługi Klienta Fortum.
Jednocześnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Opiekunem Klienta lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: cok@fortum.com


Jesteś klientem Fortum? Już podjąłeś decyzję o korzystaniu z naszych usług i właśnie przyłączasz nieruchomość do sieci ciepła? A może dopiero rozważasz oferty różnych dostawców? W tej sekcji znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, albo utwierdzą w przekonaniu, że Fortum to najlepszy wybór. Znajdziesz tu również kontakty do naszych opiekunów Klienta oraz formularz kontaktowy.

AU37

Dla nowych Klientów

Chcesz zostać Klientem Fortum? Skontaktuj się z konsultantem w Twoim mieście.

CS1

Dla Klientów Fortum

Jesteś Klientem Fortum? Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Klienta.

E22

Mapa wyłączeń

Brak ciepłej wody lub zimne kaloryfery? Sprawdź na mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.

CS2

Zgłoszenie awarii

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

L10

Chcesz zlecić usługę dla jednego budynku?

Zleć online naszym działom technicznym usługę dla jednego budynku.

CS9

Poznaj nowy eBOK

Zacznij korzystać z nowego eBOK - załatwiaj sprawy jeszcze szybciej i wygodniej! Faktury i płatności online, raporty zużycia i kosztów ciepła, umowy, formularze i wnioski – wszystko w jednym miejscu i w przejrzystej formie.

CS14

Infolinia 993

Zimne kaloryfery lub brak ciepłej wody? Zwróć się o pomoc do naszych służb technicznych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.