KONTAKT

Biura Obsługi Klienta Fortum działają w trybie hybrydowym.

Potrzebujesz umówić spotkanie z naszym pracownikiem skontaktuj się telefonicznie z Opiekunem Klienta lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na cok [małpa] fortum [kropka] com.

Pisma i dokumenty można składać w Kancelarii, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Collaboration partners

Chcesz zostać Klientem Fortum?

Skontaktuj się z osobą w Twoim mieście, która pomoże Ci dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów biznesowych.

Sprawdź
Customer service

Jesteś Klientem Fortum?

Już przyłączyłeś nieruchomość do sieci Fortum lub chcesz przyłączyć kolejną? Skontaktuj się z Opiekunami Klientów Fortum.

Sprawdź
Power outage

Mapa wyłączeń

Brak ciepłej wody lub zimne kaloryfery? Sprawdź na mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.

Sprawdź
Help

Awaria?

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

Zgłoś awarię
Farm

Zleć usługę dla jednego budynku

Przejdź
Contact by phone

Infolinia 993

Zimne kaloryfery lub brak ciepłej wody? Zwróć się o pomoc do naszych służb technicznych. Jesteśmy dostępni 24/7!

Zgłoś awarię
Flat

Chcesz zlecić usługę dla wielu budynków?

Zleć online naszym działom technicznym usługę dla wielu budynków.

Przejdź
My fortum

eBOK

Zacznij korzystać z nowego eBOK - załatwiaj sprawy jeszcze szybciej i wygodniej! Faktury i płatności online, raporty zużycia i kosztów ciepła, umowy, formularze i wnioski – wszystko w jednym miejscu i w przejrzystej formie.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.