Podziel się swoją opinią

ankieta fortum
ankieta fortum

Codziennie pracujemy nad tym, żeby udoskonalać jakość naszych prac serwisowych. Robimy to po to, aby usuwać usterki i realizować zlecenia jak najsprawniej. Właśnie dlatego, zawsze gdy otrzymujemy zgłoszenie, cenna jest dla nas opinia na temat efektów naszej pracy.

 

Tylko dzięki tym informacjom za każdym razem jesteśmy w stanie zadziałać lepiej, szybciej i wygodniej dla Państwa.

 

Dlatego od dziś, po każdym zgłoszeniu, otrzymają od nas Państwo specjalna ankietę. Przesyłany przez nas formularz jest krótki, a jego wypełnienie zajmuje sekundy!

ankieta fortum

 

Po udzieleniu odpowiedzi otrzymają Państwo dostęp do specjalistycznych raportów wyselekcjonowanych przez ekspertów Fortum. Wierzymy, że będą dla Państwa merytorycznym wsparciem i przyniosą wiele korzyści zawodowych.

Dokonałeś zgłoszenia technicznego
i zostało ono zamknięte?

opinia - kobieta przy biurku

KROK 1

 

Sprawdź swoją skrzynkę mailową i kliknij w link z przesłaną ankietą. Jeżeli przy zgłoszeniu nie podałeś swojego adresu mailowego – zadzwonimy do Ciebie.
Spokojnie! To tylko 3 pytania.

mężczyzna z tabletem na fotelu - opinia fortum

KROK 2

 

Odpowiedz na pytania w odniesieniu do zamkniętego zgłoszenia.
Szanujemy Twój czas! Wypełnienie formularza zajmie zaledwie kilka chwil.

monitor - raporty po wystawieniu opinii fortum

KROK 3

 

Dziękujemy! To wszystko. Po udzieleniu odpowiedzi otrzymasz dostęp do specjalistycznych raportów. Wierzymy, że przyniosą Ci wiele korzyści zawodowych.

Help

Awaria?

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

Power outage

Mapa wyłączeń

W przypadku braku ciepłej wody lub zimnych kaloryferów sprawdź na mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.