KONTAKT - CIEPŁO

Jesteś Klientem Fortum? A może dopiero wybierasz swojego dostawcę ciepła? W tej sekcji znajdziesz najważniejsze informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, albo utwierdzą w przekonaniu, że Fortum to najlepszy wybór. Znajdziesz tu również kontakty do naszych opiekunów Klienta oraz formularz kontaktowy.

AU37

Chcesz zostać Klientem Fortum?

Skontaktuj się z osobą w Twoim mieście, która pomoże Ci dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów biznesowych.

CS1

Jesteś Klientem Fortum?

Już przyłączyłeś nieruchomość do sieci Fortum lub chcesz przyłączyć kolejną? Skontaktuj się z Opiekunami Klientów Fortum.

E22

Mapa wyłączeń

Brak ciepłej wody lub zimne kaloryfery? Sprawdź na mapie, czy przerwa w dostawach ciepła wynika z przyczyn technicznych.

CS2

Awaria?

Niespodziewane niedogodności nie pozwalają Ci w pełni korzystać z naszych usług? Wypełnij formularz online a niezwłocznie postaramy się Ci pomóc.

CS14

Infolinia 993

Zimne kaloryfery lub brak ciepłej wody? Zwróć się o pomoc do naszych służb technicznych. Jesteśmy dostępni 24/7!

L10

Chcesz zlecić usługę dla jednego budynku?

Zleć online naszym działom technicznym usługę dla jednego budynku.

L3

Chcesz zlecić usługę dla wielu budynków?

Zleć online naszym działom technicznym usługę dla wielu budynków.

CS9

iBOK / eBOK

Poznaj korzyści, jakie daje internetowe Biuro Obsługi Klienta. Już wkrótce – aplikacja eBOK! Narzędzie, które powstało dla Twojej satysfakcji.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez wymienioną Spółkę, komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących –  w celu przekazywania mi oferty marketingowej - zgodnie z polityką prywatności.