ZOSTAŃ KLIENTEM FORTUM

Jesteś zarządcą? Deweloperem? Należysz do wspólnoty mieszkaniowej? Masz nieruchomość firmową?

Jeśli chcesz przyłączyć nieruchomość do sieci ciepłowniczej Fortum, na tej stronie znajdziesz osoby kontaktowe w Twoim mieście oraz adresy pozostałych sekcji, które zawierają potrzebne informacje.

CS2

Formularz online

Masz do nas pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

AU13

Strefa Projektanta

Jesteś projektantem? Zapoznaj się z niezbędnymi wymogami technicznymi, ustawami oraz rozporządzeniami.

SE2

Strefa dewelopera

Jesteś deweloperem? Postaw na zaufanego dostawcę ciepła! Poznaj ofertę Fortum i skontaktuj się z dedykowanymi dla deweloperów specjalistami Fortum.

WYBIERZ MIASTO I SKONTAKTUJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM FORTUM

BYTOM I ZABRZE

Zygmunt Zachnik (Bytom i Zabrze)
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Elektrowni 18
41-908 Bytom

CZĘSTOCHOWA

Włodzimierz Młynek
Menadżer ds. Rozwoju Rynku
ul. Brzeźnicka 32/34
42-200 Częstochowa
Tel: 600 294 500
wlodzimierz.mlynek@fortum.com 

 

Mirosław Musiałek 
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Brzeźnicka 32/34
42-200 Częstochowa
Tel: 602 380 066
miroslaw.musialek@fortum.com 

PŁOCK

Dariusz Grochowski 
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Harc.A.Gradowskiego 3A
09-402 Płock
Tel: 660 217 253
dariusz.grochowski@fortum.com 

WROCŁAW

Tomasz Malec 
Menadżer ds. Rozwoju Rynku
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 696 063 684
tomasz.malec@fortum.com 

 

Piotr Darski 
Menadżer ds. Rozwoju Rynku
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 664 436 283
piotr.darski@fortum.com 

 

Dagmara Tracz 
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 506 105 235
dagmara.tracz@fortum.com  

 

Beata Szachniewicz 
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 501 440 894
beata.szachniewicz@fortum.com 

 

Tomasz Polak
Menadżer ds. Kluczowych Klientów
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 606 103 017
tomasz.polak@fortum.com 

AU37

Jak zostać klientem?

Poznaj proces, krok po kroku i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.