STREFA PROJEKTANTA

Projektujesz instalacje? A może jesteś architektem?

W tym miejscu znajdziesz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć i wypełnić, aby przyłączyć nieruchomość, do sieci ciepłowniczej Fortum. Poznaj plan sieci ciepłowniczej Fortum, zapoznaj się ze wszystkimi potrzebnymi ustawami, rozporządzeniami oraz wytycznymi technicznymi dla sieci i węzłów ciepłowniczych. 

Nie znalazłeś informacji, których szukasz? Użyj formularza kontaktowego.

SE8

Plan wrocławskiej sieci ciepłowniczej Fortum

Zobacz plan wrocławskiej sieci ciepłowniczej Fortum, stworzony i aktualizowany przez Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu i poznaj obecne lokalizacje możliwe do przyłączenia.

Wytyczne i wymagania techniczne

Zapoznaj się z aktualnymi wytycznymi technicznymi dla sieci i węzłów ciepłowniczych.

Uwarunkowania prawne

Zapoznaj się ze wszystkimi potrzebnymi ustawami oraz rozporządzeniami.

CS3

Formularze i wnioski

Pobierz dokumenty Fortum, których potrzebujesz.

Kontakt

Nie znalazłeś dokumentów, których szukasz? Masz pytania? Napisz do nas!

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez wymienioną Spółkę, komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących –  w celu przekazywania mi oferty marketingowej - zgodnie z polityką prywatności.