STREFA PROJEKTANTA

Projektujesz instalacje? A może jesteś architektem?

W tym miejscu znajdziesz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć i wypełnić, aby przyłączyć nieruchomość, do sieci ciepłowniczej Fortum. Poznaj plan sieci ciepłowniczej Fortum, zapoznaj się ze wszystkimi potrzebnymi ustawami, rozporządzeniami oraz wytycznymi technicznymi dla sieci i węzłów ciepłowniczych. 

Nie znalazłeś informacji, których szukasz? Użyj formularza kontaktowego.

Solutions for sustainable cities

Plan wrocławskiej sieci ciepłowniczej Fortum

Zobacz plan wrocławskiej sieci ciepłowniczej Fortum, stworzony i aktualizowany przez Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu i poznaj obecne lokalizacje możliwe do przyłączenia.

Zobacz

Uwarunkowania prawne

Zapoznaj się ze wszystkimi potrzebnymi ustawami oraz rozporządzeniami.

Customer releases

Formularze i wnioski

Pobierz dokumenty Fortum, których potrzebujesz.

Pobierz

Kontakt

Nie znalazłeś dokumentów, których szukasz? Masz pytania? Napisz do nas!

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.