STREFA DEWELOPERA

Jesteś deweloperem? Kupujesz działkę pod inwestycję? A może jesteś na etapie projektowania budynku? Pomyśl o zaufanym dostawcy ciepła! Poznaj ofertę Fortum i skontaktuj się z dedykowanymi dla deweloperów specjalistami Fortum.

Chcesz zostać Klientem Fortum?

Zobacz jak zrobić to w kilku prostych krokach. 

Sprawdź

Budujesz nieruchomość i chcesz przyłączyć się do sieci Fortum?

Wyślij zapytanie o przyłączenie i dowiedz się czy możesz skorzystać z naszych usług w planowanej inwestycji. 

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJ SIĘ Z DEDYKOWANYMI DLA DEWELOPERÓW PRZEDSTAWICIELAMI FORTUM

Tomasz Malec
Menadżer ds. Rozwoju Rynku
ul. Antoniego Słonimskiego 1a
50-304 Wrocław
Tel: 696 063 684
tomasz [kropka] malec [małpa] fortum [kropka] com

Compare heating solutions

Ciepło sieciowe

Ciepła woda i ogrzewanie budynku w jednym – najbezpieczniejszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej.

Sprawdź
District heating

Centralne ogrzewanie

Najpopularniejszy sposób ogrzewania budynków w Polsce – bezpieczeństwo i wygoda użytkowania.

Sprawdź
Home insurance

Ciepła woda użytkowa

Bezawaryjny, stały dostęp do ciepłej wody przez 365 dni w roku.

Sprawdź

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.