Ewa Pitiak-Kulczycka, Dyrektor Makroregionu Zachód

Ewa zaczynała karierę w branży energetycznej prawie 5 lat temu. Przeszła wszystkie szczeble rozwoju experckiego i, po uzyskaniu doświadczenia pracy w terenie, dostała szansę na rozwijanie kompetencji menedżerskich. Dzięki dużemu zaangażowaniu i determinacji udało jej się zbudować wspaniały zespół ludzi, dla których oprócz biznesowego podejścia do pracy liczą się również takie wartości jak wzajemne wsparcie, koleżeńskość oraz odpowiedzialność za godne reprezentowanie firmy.

Jakie wyzwania spotykasz w codziennej pracy?

"Każdy dzień to wyzwanie. Generalnie produkt, który sprzedajemy jest „skazany na sukces", bo każdy klient biznesowy go ma. Ale to właśnie tym większe wyzwanie, aby wspiąć się na „wyżyny doświadczenia sprzedażowego", aby ten klient został właśnie naszym Partnerem Biznesowym."

Co Cię inspiruje w Twojej pracy?

"W mojej pracy inspirują mnie ludzie, którzy mnie otaczają. Cała kadra menedżerska to wybitni specjaliści, u boku których mogę fantastycznie rozwijać swoje umiejętności zawodowe, zarządzać zespołem i budować swoje doświadczenie. Ludzie, z którymi mam zaszczyt pracować, dają mi mnóstwo pozytywnej energii i pielęgnowania TeamSpiritu.”

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Sukces smakuje najlepiej. Lubię swobodę w działaniu, atmosferę i akceptację oraz wspieranie we wdrażaniu nowych pomysłów, które umożliwiają nam osiąganie kolejnych sukcesów. A profity finansowe przekładają się na zadowolenie z pracy."