FORTUM MONITORING

Wypełnij formularz lub zadzwoń pod 785 058 262, odpiszemy lub odzwonimy

Fortum Monitoring – jeszcze więcej możliwości! Przejdź do formularza

Monitoruj większą liczbę parametrów:

District heating
Temperaturę powrotu z instalacji centralnego ogrzewania

Dowiedz się, jak instalacja odbiera ciepło, jak jest wyregulowana oraz czy dopływa do niej wystarczająca ilość nośnika ciepła. Monitoruj komfort Twojego budynku.

Compare heating solutions
Temperaturę cyrkulacji

Oceniaj poprawność pracy elementów węzła, jak również instalacji ciepłej wody użytkowej. Zwracaj uwagę, czy zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura cyrkulacji nie sygnalizuje problemów z utrzymaniem odpowiedniego krążenia w instalacji ciepłej wody.

Monitoring energy use
Czujnik pracy pomp*

Dzięki tej informacji będziesz wiedział, czy jest zapewnione krążenie nośnika ciepła i ciepłej wody w instalacji. Reaguj z wyprzedzeniem na nadchodzące kłopoty i zgłoszenia mieszkańców. *aktualnie dostępny w wybranych węzłach cieplnych

Czerp więcej korzyści dzięki dodatkowym urządzeniom pozwalającym na jeszcze większy nadzór ogrzewania oraz pracy instalacji wewnętrznych.

Każde dodatkowe urządzenie to koszt tylko
5 PLN netto miesięcznie

Zadzwoń pod 785 058 262
lub wyślij zapytanie za pomocą poniższego formularza
i dowiedz się więcej!

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.