Hero
Pracownicy Caverion nadzorujący eksploatacją i utrzymaniem ruchu sieci ciepłowniczych Fortum

Doświadczeni eksperci Maintpartner, serwisujący węzły i sieć ciepłowniczą Fortum, teraz pod marką Caverion.

Spółka Maintpartner ASI S.A. oficjalnie zmieniła nazwę na Caverion Poland S.A. Zmiana nazwy spółki nie pociąga za sobą konieczności zawierania nowych umów ani podpisywania aneksów. Numery NIP, REGON i KRS również się nie zmieniają.

Caverion Poland S.A. rozwijać się będzie teraz w ramach międzynarodowej grupy specjalizującej się w usługach i serwisie technicznym, zwłaszcza w zakresie obsługi sektora  ciepłowniczego i energetycznego.

Zmiana właściciela i nazwy spółki na Caverion nie wpłynie na zakres oraz poziom jakości świadczonych usług. Niezmienne pozostaną również warunki współpracy. Usługi będą realizowane przez ten sam zespół ekspertów, specjalistów i wykwalifikowanych pracowników branżowych, dedykowanych naszym Klientom.

Jest to nadal ten sam sprawdzony, kluczowy partner Fortum odpowiedzialny za serwisowanie ponad 5000 węzłów i przeszło 900 kilometrów sieci we Wrocławiu, Płocku i Częstochowie.

Caverion pełni kluczową rolę w zapewnieniu zrównoważonego i bezpiecznego procesu dostarczania ciepła dla klientów Fortum, nieprzerwanie od 2016 roku.

Razem w ramach partnerskiej współpracy rozwijamy i wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania cyfrowe wspierające usługi efektywności i optymalizacji energetycznej.

Grupa Caverion to 16 tysięcy profesjonalistów w 11 krajach Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej. Eksperci Caverion specjalizują się w obszarze eksploatacji i utrzymania ruchu sieci i węzłów ciepłowniczych.

Eksperci Caverion Poland S.A. dostarczają najwyższej jakości
usługi dla Fortum Polska nieprzerwanie od 2016 roku.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta.

Więcej o usługach oferowanych przez Caverion Poland S.A.
znajdziesz na stronie www.caverion.pl.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta.

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •    Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.