Dla studentów

Poszukujemy absolwentów kierunków inżynierskich i biznesowych jak i profesjonalistów z zupełnie innym doświadczeniem zawodowym - wszyscy jednak muszą dzielić naszą pasję związaną w rozwiązaniami energetycznymi przyszłości. Oferujemy szereg dostępnych stanowisk i chętnie wesprzemy absolwentów w odkrywaniu i rozwijaniu ich całego potencjału w Fortum. Dołącz do nas i pomóż nam kształtować transformację świata na czystszy!

Aktywnie współpracujemy ze studentami

Nawiązujemy bliską współpracę z uczelniami wyższymi i kołami naukowymi. Organizujemy warsztaty i spotkania z pracownikami Fortum, bierzemy udział w takich wydarzeniach jak CaseWeek na Politechnice Wrocławskiej, Akademii Talentów i Kuźni Kadr na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zachęcamy do udziału w tych wydarzeniach lub po prostu do nawiązania z nami kontaktu przy innej okazji - nasi pracownicy chętnie Cię poznają i podzielą się własnymi doświadczeniami!

Oferujemy staże i praktyki

Fortum od lat organizuje staże dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Wielu praktykantom i stażystom udało się pozostać w Fortum i kontynuować karierę jako pracownicy etatowi. Praktyki i staże mają formę zarówno płatną jak i bezpłatną, trwają minimum 1 miesiąc, zwykle 3-4 m-ce.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod adresem fortumcareers(a)fortum.com jeśli masz dalsze pytania. Pamiętaj proszę jednak, że nie przyjmujemy żadnych CV przysyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czekamy na Twoją aplikację złożoną za pośrednictwem narzędzia online do rekrutacji.

Sprawdź nasze oferty pracy!

Złóż aplikację