Program Ambasadorski

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Zapraszamy kreatywnych i aktywnych studentów II-IV roku trójmiejskich uczelni do udziału w pierwszej edycji Programu Ambasador Fortum Marketing and Sales!

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie krótkiej prezentacji (do 5 slajdów). Zaprezentuj w niej siebie oraz propozycje działań, które chciałbyś zainicjować na swojej uczelni jako Ambasador Fortum.

Kim jesteśmy?

  • międzynarodową korporacją o skandynawskich korzeniach, która swoje działania skupia w obszarze energii elektrycznej oraz gazu ziemnego,

  • młodym zespołem, w którym pracownicy mają możliwość pozyskania wiedzy z obszarów Design Thinking, marketingu, zarządzania projektami, sprzedaży.

Kogo szukamy?

  • studentów II-IV roku trójmiejskich uczelni, którzy aktywnie działają w środowisku akademickim

  • osób dobrze zorganizowanych, kreatywnych i niebojących się nowych wyzwań,

  • mile widziane doświadczenie w organizacji imprez/wydarzeń.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku Fortum poprzez reprezentowanie firmy w środowisku akademickim

  • nawiązanie współpracy z kołami naukowymi i/lub organizacjami studenckimi,

  • promocja projektów skierowanych do studentów.

Co zyskujesz?

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie, premie za zrealizowane cele

  • cenny wpis w CV + referencje,

  • poznasz funkcjonowanie międzynarodowej organizacji,

  • w przypadku udanej współpracy otrzymasz możliwość odbycia stażu, a docelowo również pracy.

Na tę chwilę rekrutacja jest nieaktywna. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa Program Ambasadorski zapraszamy do grupy na Facebooku.