Oferty pracy

Świat się zmienia, energetyka się zmienia, Fortum także. Potrzebujemy Twojej wiedzy i umiejętności, aby tworzyć czystsze jutro. Mamy do zaoferowania wiele ciekawych ścieżek kariery w różnych obszarach. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy znajdziesz w narzędziu online do rekrutacji. Złożenie aplikacji na stanowisko w Fortum jest szybkie i proste!

Sprawdź!

Oferty pracy w Consumer Solutions

Sprawdź oferty pracy w dziale Consumer Solutions

Aplikuj teraz!

Jak wygląda nasz proces rekrutacji

Możesz aplikować na wszystkie aktualne oferty pracy poprzez narzędzie online: po prostu dołącz swoje CV i list motywacyjny i złóż aplikację. Otrzymasz email z  potwierdzeniem, że otrzymaliśmy Twoją aplikację i w ciągu kilku następnych tygodni postaramy się z Tobą skontaktować. Nasz proces rekrutacji zazwyczaj składa się z dwóch etapów spotkań rekrutacyjnych. Ponieważ zależy nam na efektywności działania, możemy także zaprosić Cię na video interview. Często korzystamy również z dodatkowych narzędzi oceny, aby lepiej poznać kandydatów i wybrać odpowiednią osobę na konkretne stanowisko.

kamila_zybura_pluta

"Moja praca pozwala spojrzeć z lotu ptaka na funkcjonowanie wielu obszarów organizacji jednocześnie."

Kamila Zybura-Pluta, Project Manager

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod adresem fortumcareers(a)fortum.com jeśli masz dalsze pytania. Pamiętaj proszę jednak, że nie przyjmujemy żadnych CV przysyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czekamy na Twoją aplikację złożoną za pośrednictwem narzędzia online do rekrutacji.