Dlaczego warto być w Fortum?

Tomek (ekspert energetyczny) – w Fortum od ponad roku
„W Fortum bezapelacyjnie podobają mi się ludzie i stosunki jakie miedzy nimi panują. Rozpocząłem współpracę z Fortum szukając stabilnego partnera do biznesu. Praca jest jedną z najlepszych jakie miałem w ponad 25 letniej karierze, pozwala się realizować i zarobić naprawdę uczciwe pieniądze. Do tego jest ciekawa i daje mi mnóstwo satysfakcji.”

Danuta (ekspert energetyczny) – w Fortum od ponad 2 lat
„Jeśli jesteś ambitny, konsekwentny w swych dążeniach i potrafisz pracować z własnymi celami, to praca w Fortum jest właściwym dla Ciebie rozwiązaniem.
Najbardziej przekonał mnie do Fortum fakt: Twoja prowizja jest w Twoich rękach – sam decydujesz ile zarobisz i to jest piękne"

Ewa, Dyrektor Makroregionu –  ponad 5 lat w organizacji
Zaczynałam karierę w branży energetycznej prawie 5 lat temu. Przeszłam wszystkie szczeble rozwoju eksperckiego i po uzyskaniu doświadczenia pracy w terenie dostałam szansę na rozwijanie kompetencji managerskich.  W swojej pracy najbardziej lubię swobodę w działaniu, atmosferę, akceptację oraz wspieranie we wdrażaniu nowych pomysłów, które umożliwiają nam osiąganie kolejnych sukcesów, ponieważ to one smakują najlepiej. Profity finansowe przekładają się dodatkowo na zadowolenie z pracy. Podoba mi się, że każdy dzień to wyzwanie. Generalnie produkt, który sprzedajemy jest „skazany na sukces”, bo każdy klient biznesowy go ma. Ale to właśnie tym większe wyzwanie, aby wspiąć się na „wyżyny doświadczenia sprzedażowego” aby ten klient został naszym Partnerem Biznesowym. Mam nienormowany czas pracy i wszystkie weekendy wolne, dlatego mogę zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem rodzinnym. Dodatkowym atutem są naprawdę nieograniczone prowizje, których wysokość zależy od mojego zaangażowania.

Piotr, Doradca Klienta Biznesowego – w Fortum od ponad roku

Swoją przygodę w Fortum rozpocząłem pod koniec stycznia 2018r. Zanim to nastąpiło długo wahałem się, czy w ogóle wysyłać CV i zgłaszać swoją aplikację. Nie miałem bowiem żadnego doświadczenia w branży. Teraz, z perspektywy czasu już wiem, że było warto! Decyzja rozpoczęcia współpracy z Fortum była jedną z najlepszych jakie podjąłem w ostatnim czasie. Fortum od początku zapewnia odpowiednie przygotowanie merytoryczne na najwyższym poziomie. Ponadto poznałem wielu fantastycznych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt również poza pracą. Przyjazna atmosfera pomaga w trudniejszych chwilach i daje dużo motywacji do ciężkiej pracy. Zawsze mogłem liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych ode mnie.  To wszystko przełożyło się na ogromny postęp, jaki zrobiłem. Rozwój posiadanych przeze mnie umiejętności sprzedażowych zauważyłem sam, a inni dostrzegli również moją większą pewność. To wszystko sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić Fortum zarówno jako rzetelnego dostawcę prądu i gazu jak również jako wiarygodnego partnera w biznesie.