Dołącz do nas

Collaboration partners

Oferty pracy w Sieci Sprzedaży Fortum

Sprawdź aktualne oferty
Contact by email

Nie znalazłeś interesującej dla siebie oferty? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Przejdź do formularza

Często zadawane pytania

Jak wygląda standardowy proces rekrutacji w Sieci Sprzedaży Fortum?
Chevron down

Proces rekrutacji

proces rekrutacji

Kiedy otrzymam odpowiedź zwrotną w sprawie rekrutacji?​
Chevron down

W procesach rekrutacyjnych zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jeśli Twoje cv przejdzie pozytywną weryfikację działu HR, skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia I etapu rekrutacji, czyli wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy zostaniesz poinformowany/a jak będą wyglądały dalsze kroki procesu oraz jak szybko i w jakiej formie poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
Chevron down

Zależy nam na tym, abyś pozostał/a sobą i reprezentował/a to co w Tobie najlepsze. Pamiętaj o schludnym ubiorze i nienagannej prezencji. Lubimy świadomych kandydatów/ki, dlatego ważne jest, abyś zapoznał/a się z działalnością naszej firmy oraz dowidział/a się więcej na temat dynamicznego rynku energetycznego. Na pewno będziemy szukać cech, które Cię wyróżnią. Chętnie posłuchamy o Twojej pasji, pomysłach na samorozwój i oczekiwaniach względem współpracy z nami. Jeśli dany proces rekrutacyjny będzie obejmował sesję Assessment Center, wszystkie wskazówki otrzymasz wg. indywidualnych ustaleń z Rekruterem. Podczas spotkań online, zadbaj o odpowiednią przestrzeń, która pozwoli Ci na swobodę rozmowy. Nie zapomnij  o kwestiach technicznych i przygotuj odpowiedni sprzęt - upewnij się że kamera i głośnik działają prawidłowo. Aktualnie preferujemy formę spotkań video.

Jak wygląda praca Doradcy Fortum w obecnej sytuacji?
Chevron down

Jesteśmy elastyczni, dlatego potrafimy dopasować się do zmiennych okoliczności pracy. Wszyscy współpracownicy Fortum zostali zaopatrzeni w maseczki oraz materiały dezynfekcyjne. Bezwzględnie przestrzegamy wszystkich zasad sanitarno-epidemiologicznych. W poszczególnych okresach największego ryzyka zarażeń, w trosce o zdrowie nas wszystkich praca terenowa została zastąpiona pracą zdalną. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie w zupełności zdalnie zawierać umowy sprzedaży z naszymi Klientami, jak również dopełniać wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem współpracy nowych członków zespołu. Wciąż rekrutujemy! Nieustannie i aktywnie prowadzimy zdalne procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju.

Jakie usługi będę oferował/a Klientom po rozpoczęciu współpracy?​
Chevron down

Sieć Sprzedaży Fortum zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu w kanale B2B.

Konkursy

Uwielbiamy zdrową rywalizację, dlatego na każdym kroku na naszych handlowców czekają konkursy z nagrodami. Skrupulatnie dbamy o to, aby nagroda konkursowa rekompensowała włożony wysiłek w osiągnięcie celu, dlatego paleta nagród jest bardzo szeroka – od dodatków paliwowych po wycieczkę do Dubaju!​

Integracja

Wspólnie pracujemy i wspólnie świętujemy swoje sukcesy! W pracy jesteśmy skuteczni bo jesteśmy sobą, dlatego organizowane dwa razy w roku integracyjne zjazdy tematyczne pozwalają nam, choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zostać kimś, kim tylko w danej chwili zapragniemy być! W niepowtarzalnym klimacie podsumowujemy efekty naszej pracy i planujemy następne działania.