Dołącz do nas

Collaboration partners

Oferty pracy w Sieci Sprzedaży Fortum

Contact by email

Nie znalazłeś interesującej dla siebie oferty? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Często zadawane pytania

Jak wygląda standardowy proces rekrutacji w Sieci Sprzedaży Fortum?

Proces rekrutacji

proces rekrutacji

Jak długo powinienem czekać na odpowiedź zwrotną w sprawie rekrutacji?​

W procesach rekrutacyjnych zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jeśli Twoje cv przejdzie pozytywną weryfikację działu HR, skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia I etapu rekrutacji, czyli wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas rozmowy zostaniesz poinformowany jak będą wyglądały dalsze kroki procesu i jak szybko poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

Zależy nam na tym, abyś pozostał sobą i reprezentował to co w Tobie najlepsze. Pamiętaj o schludnym ubiorze i nienagannej prezencji. Lubimy świadomych kandydatów, ważne jest, abyś zapoznał/a się z działalnością naszej firmy oraz dowidział/a się więcej na temat dynamicznego rynku energetycznego. Na pewno będziemy szukać cech, które Cię wyróżnią, dlatego chętnie posłuchamy o Twojej pasji, pomysłach na samorozwój i oczekiwaniach względem współpracy z nami. Jeśli dany proces rekrutacyjny będzie obejmował sesję Assessment Center, wszystkie wskazówki otrzymasz wg. indywidualnych ustaleń z rekruterem. Podczas spotkań online, zadbaj o odpowiednią przestrzeń, która pozwoli Ci na swobodę rozmowy, pamiętaj również o kwestiach technicznych i przygotuj odpowiedni sprzęt, aktualnie preferujemy formę spotkań video.

Jak wygląda praca Doradcy Fortum w obecnej sytuacji?

Jesteśmy elastyczni, dlatego potrafimy dopasować się do zmiennych okoliczności pracy. Wszyscy pracownicy Fortum zostali zaopatrzeni w maseczki oraz materiały dezynfekcyjne. Bezwzględnie przestrzegamy wszystkich zasad sanitarno-epidemiologicznych. W poszczególnych okresach największego ryzyka zarażeń, w trosce o zdrowie nas wszystkich praca terenowa została zastąpiona pracą zdalną. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie, w zupełności zdalnie zawierać umowy sprzedaży z naszymi Klientami jak również dopełniać wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem współpracy nowych członków zespołu. Wciąż rekrutujemy! Nieustannie i aktywnie prowadzimy zdalne procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju.

Jakie usługi będę oferował Klientom po rozpoczęciu współpracy?​

Sieć Sprzedaży Fortum zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu w kanale B2B.

Konkursy

Uwielbiamy zdrową rywalizację, dlatego na każdym kroku na naszych handlowców czekają konkursy z nagrodami. Skrupulatnie dbamy o to, aby nagroda konkursowa rekompensowała włożony wysiłek w osiągnięcie celu, dlatego paleta nagród jest bardzo szeroka – od dodatków paliwowych po wycieczkę do Dubaju!​

Integracja

Wspólnie pracujemy i wspólnie świętujemy swoje sukcesy! W pracy jesteśmy skuteczni bo jesteśmy sobą, dlatego organizowane dwa razy w roku integracyjne zjazdy tematyczne pozwalają nam, choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zostać kimś, kim tylko w danej chwili zapragniemy być! W niepowtarzalnym klimacie podsumowujemy efekty naszej pracy i planujemy następne działania.