Poznaj nas

Najważniejsza jest pasja

Jesteśmy przede wszystkim ludźmi z pasją. Różnimy się pod wieloma względami, ale wszyscy uwielbiamy swoją pracę. Kontakt z ludźmi daje nam energię do działania oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji.

Dlaczego warto być w Fortum?

  • Branża energetyczna to jedyna branża, w której możesz szybko zarobić bardzo duże pieniądze, przy 100%-owym zadowoleniu Klienta z zaproponowanych mu rozwiązań;

  • Dbamy o naszych Klientów! Pokazujemy im w jaki sposób zupełnie inaczej podchodzić do zakupu prądu i gazu, dzięki temu wybierając nasze innowacyjne produkty zyskują czas i generują ogromne oszczędności;

  • Nasz autorski system szkoleń pozwoli Ci w krótkim czasie stać się ekspertem najbardziej wymagającej branży!

Zgrany zespół to siła

  • Stwarzamy sobie przestrzeń do rozwoju;

  • Nasza uwaga zawsze skierowana jest na wspólny cel;

  • Szanujemy pracę swoją i innych;

  • Dbamy o etyczną sprzedaż.

W Fortum nie jesteś sam! Teamwork to nasza specjalność dlatego przeczytaj i dowiedz się więcej, dlaczego tak bardzo lubimy nasz Zespół Call Center, co jest naprawdę ważne dla Zespołu Wsparcia Sprzedaży i za co w Sieci Sprzedaży odpowiada Zespół HR.

Zdjęcie portret pracownika Fortum - Oli
Ola - Manager Zespołu Telesprzedaży​

Zespół Call Center

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz współpracował z Działem Umawiania Spotkań, który wesprze Cię w Twojej codziennej aktywności i sprzedaży. Konsultanci pomogą Ci dotrzeć do osób decyzyjnych, umówią Cię na konkretny termin spotkania i pozyskają dane niezbędne do przeprowadzenia efektywnej rozmowy z Klientem. Zbudują także relację i stworzą pierwsze dobre wrażenie przed Twoją rozmową z Klientem. Dzięki naszemu wsparciu Twoja praca będzie bardziej zorganizowana i efektywna, co przełoży się na Twoje wyniki.

 

Zdjęcie portret pracownika Fortum - Mateusza
Mateusz - Kierownik ds. Wsparcia Sprzedaży​

Zespół Wsparcia Sprzedaży

Dział Wsparcia sprzedaży to energiczny zespół, który wspiera sprzedaż i komunikację między Doradcą a pozostałymi działami w organizacji. W większości ważnych spraw, z którymi na co dzień mierzą się nasi Eksperci Dział Wsparcia jest pierwszą linią do kontaktu i pomocy. Silna współpraca to hasło przewodnie i najmocniejsza strona naszej pracy. Jesteśmy zgraną grupą prawdziwych profesjonalistów, którzy codziennie stawiają czoła sprawom związanym ze sprzedażą, kwestiami technicznymi czy też administracją wewnętrzną firmy. Koordynujemy szereg konkursów i akcji motywacyjnych, organizujemy cykliczne zjazdy managerskie i ogólnopolskie, a wszystko po to, aby zadbać nie tylko o Twój wynik, ale również Twoje samopoczucie.

 

Zdjęcie portret pracownika Fortum - Edyty
Edyta - Manager ds. Rekrutacji​

Zespół HR

W naszym dziale HR nie wiemy czym jest nuda, bo uwielbiamy naszą pracę! Współpraca z Managerami Sieci Sprzedaży pozwala nam na efektywne poszukiwanie i rekrutację kandydatów, którzy bezbłędnie sprawdzą się w pracy handlowca. Wspieramy organizacje szkoleń wstępnych i koordynujemy administracje kadrową. Dzięki licznym działaniom employer brandingowym dbamy o wizerunek Sieci Sprzedaży Fortum wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne i coachingi rekrutacyjne a przy tym stale monitorujemy skuteczność naszych działań, słuchając potrzeb naszych handlowców.