Rozwój to podstawa

Twoje pierwsze dni w Sieci Sprzedaży

Aby zapewnić naszym Doradcom dobry start w kierunku dalszego rozwoju, stworzyliśmy autorski pakiet szkoleń wstępnych. Podczas cyklu spotkań szkoleniowych pracujemy zarówno na sali jak i w terenie, indywidualnie oraz grupowo. Uczymy się istoty produktu, jego prezentacji, ​ a sprzedażową wiedzą i doświadczeniem dzielą się praktycy, którzy na każdym etapie pracy wspierają działania sprzedażowe wszystkich zespołów.

Twój rozwój

Po skutecznym wdrożeniu tylko od Ciebie zależy, jak chcesz rozwinąć swoją karierę w Fortum, a my Cię w tym wesprzemy.​

Ścieżka awansu jest bardzo przejrzysta:

 • Wraz z rozwojem rośnie Twoje wynagrodzenie.
 • Dzięki naszym szkoleniom staniesz się ekspertem w branży.
 • Z czasem sam będziesz mógł przekazywać swoją wiedzę innym i mieć bezpośredni wpływ na rozwój zespołu oraz firmy​.

Programy rozwojowe w Fortum

Kuźnia Managerów
Chevron down

Certyfikowany program rozwoju managerskiego dedykowany dla handlowców sieci sprzedaży Fortum. Podczas 9-miesięcznego programu uczestnicy mogą wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach managerskich prowadzonych przez najlepszych trenerów na rynku.

Wyzwania, jakie stawiamy przed kandydatami to: 

 • zarządzanie zespołem sprzedażowym, 

 • zarządzanie procesem sprzedaży, 

 • wystąpienia publiczne, 

 • efektywna komunikacja w zespole.

Każde szkolenie oparte jest o praktyczną wiedzę trenerów prowadzących, a także wzbogacone o program wdrożeniowy, który pogłębia i utrwala wiedzę uczestnika. 

Aby atmosfera była najlepsza, dbamy o elementy integracyjne. Wiemy, że to, co dzieje się poza salą szkoleniową jest równie ważne. Tworzymy idealne środowisko do wymiany dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami, czego "efektem ubocznym" jest ogromne wsparcie i prawdziwe przyjaźnie.

Karolina - koordynator programu Kuźnia Managerów

Karolina - koordynator programu Kuźnia Managerów

"Pełni pasji, determinacji i motywacji handlowcy zaufali nam, by wprowadzić ich na ścieżkę pracy managera sprzedaży. Podstawa teoretyczno-praktyczna, która jest przez nich nabywana w trakcie programu, zapewnia im profesjonalny start w życiu managerskim.”

Team Leader
Chevron down

Program Team Leader to projekt przygotowany z myślą o Doradcach szukających rozwoju w kierunku zarządzania zespołem. Idea rekrutacji wewnętrznej na stanowisko Team Leadera zrodziła się w odpowiedzi na potrzeby naszych handlowców uzyskujących najwyższe wyniki sprzedażowe.

Pozytywne zakończenie wieloetapowego procesu rekrutacyjnego, objęcie wstępnego stanowiska Promotora, rekrutacja własna pierwszego członka zespołu i przeprowadzenie skutecznego wdrożenia to pierwsze zadania, które czekają najlepszych w drodze do objęcia stanowiska liderskiego.

Jakie wsparcie otrzymuje Team Leader?

 • cykl szkoleń teoretyczno - praktycznych z zakresu zarządzania,

 • coaching rekrutacyjny przy wsparciu Zespołu HR,

 • opieka Managera Zespołu Sprzedaży,

 • dodatkowa gratyfikacja pieniężna​.

Program skierowany jest dla osób pragnących od podstaw poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania w teorii oraz praktyce. Wszystkie zadania, z którymi mierzą się kandydaci, zostały przygotowane w sposób przemyślany tak, aby każde szkolenie teoretyczne przeprowadzone przez naszych trenerów wewnętrznych spotkało wymierne efekty nauki w praktyce.

Co o pracy w Sieci Sprzedaży Fortum mówią nasi współpracownicy?​

 

Łukasz

"To nie bajka, to biznes :) Praca w Fortum to idealne połączenie dobrej zabawy z wysokimi zarobkami. Tutaj każdy dzień jest inny i przynosi nowe wyzwania. Na każdym etapie swojej kariery można liczyć na wsparcie ze strony managera oraz innych współpracowników. Jest to praca, która daje duże możliwości rozwoju osobistego oraz awansu. Oprócz ciężkiej pracy jest również czas na zabawę.​"