Patrycja Piórczyńska, Młodszy Koordynator Projektu

Do Fortum trafiła jako rekruter i zajmowała się tym przez 10 miesięcy, następnie została przeniesiona na obecne stanowisko. Patrycja zawsze interesowała się zasobami ludzkimi oraz zarządzaniem projektami, dlatego aktualnie czuje się spełniona zawodowo. Zaletą dla niej są wysokie standardy osobiste, które idą w parze z profesjonalizmem.

Jak to jest pracować w Design Lab?

“Nie ma wątpliwości, że trafiłam do Dream Teamu. Jak to powiedział kiedyś Konfucjusz "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu." – prawda, ale tylko wtedy, gdy ludzie z którymi pracujesz, również kochają to, co robią. Super jest pracować w zespole, który musi cały czas myśleć nad różnymi rozwiązaniami, a skoro już to robimy, robimy to odważnie. Wspólne cele łączą i sprawiają, że praca jest przyjemnością."

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

“Czy można wymarzyć sobie lepszą pracę, od tej która wymaga od ciebie ciągłego rozwoju? To jest jedna z tych rzeczy, którą uwielbiam. Zadania, przy których pracuję, znacznie się od siebie różnią, i to jest najlepsze. Świadomość tego, że nie mogę się zatrzymać jest bardzo wartościową metodą podnoszenia swoich kompetencji. Każdy kolejny projekt oznacza nowy zespół, a świetne rezultaty, przynoszą świetni ludzie i to z ich powodu chcę pracować i robić to, co robię."

Co Cię inspiruje w Twojej pracy?

“Ludzie są moją największą inspiracją. Lubię ich obserwować i się od nich uczyć. Większość osób, z którymi do tej pory pracowałam, przekazała mi wiedzę z różnych dziedzin. Najlepszymi towarzyszami są ci, którzy chętnie angażują się w różne działania, dzielą się spostrzeżeniami, analizują i starają się rozwiązywać najtrudniejsze tematy. To właśnie z takimi osobami chcę przebywać. Nie mniej jednak, inspiracją jest dla mnie możliwość wprowadzania własnych rozwiązań i realizacja projektów. To jedna z największych zalet Fortum – otwartość na nowe pomysły. Miejsce pracy, które nie hamuje twojej wyobraźni jest motywacją i inspiracją jednocześnie."