Pogotowie ciepłownicze 993

Pod jednym numerem 993 mają Państwo dostęp do kompetentnej obsługi w sprawach technicznych i rzetelnej informacji o prowadzonych naprawach.

Ważne!

Numer pogotowia ciepłowniczego 993 podlega rejonizacji - dzwoniąc na 993 dodzwonisz się zawsze do służb technicznych w mieście, w którym aktualnie się znajdujesz.

Jeśli chcesz skontaktować się z pogotowiem ciepłowniczym Fortum przebywając w innym mieście - zadzwoń pod numer:

22 489 02 14

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Nasi eksperci na bieżąco podejmą interwencję w przypadku wystąpienia awarii lub usterek.

Jest to nowoczesne narzędzie obsługi Klienta oferujące Państwu następujące korzyści:

  • dostęp do bieżących informacji o wyłączeniach w Państwa okolicy,
  • możliwość samodzielnego zlecania prac technicznych,
  • wiedzę o statusie zgłoszenia dzięki powiadomieniu sms/e-mail.

 

Platforma w przyjazny i intuicyjny sposób przeprowadzi Państwa przez proces zgłoszeniowy. W ten sposób chcemy zapewnić naszym Klientom szybką komunikację ze służbami technicznymi Fortum 24 godziny na dobę.

Ma to szczególne znaczenie przede wszystkim w okresach kumulacji prac technicznych takich jak start czy zakończenie sezonu. Naszym celem jest przede wszystkim zwiększenie Państwa komfortu codziennej współpracy z Fortum.

 

W związku z wprowadzonymi zmianami chcielibyśmy poznać Państwa opinie i sugestie na temat nowej platformy kontaktowej, aby móc jeszcze lepiej dostosować ją do Państwa potrzeb.

Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania nowej platformy kontaktowej mogą Państwo przesyłać na adres: [email protected]

 

Proces 993

 

 

PPS13

Zlecenie usługi

m.in. włączenia lub wyłączenia ogrzewania, uzupełnienia instalacji lub odpowietrzenia