Eksperci kampanii

Dariusz Koc

Dariusz Koc

dyrektor zarządzający Krajowej Agencji Poszanowania Energii

Absolwent kierunku Teoria Konstrukcji na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Absolwent studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Ekspert w dziedzinie efektywności energetycznej w przemyśle i budownictwie. Posiada duże doświadczenie w projektowaniu, nowoczesnych, energooszczędnych i pasywnych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Założyciel Pracowni Architektury Energooszczędnej w KAPE. Prowadzi nadzór techniczny w trakcie realizacji projektowanych budynków.

Od sierpnia 2020 r. członek Zespołu do spraw efektywności i transformacji energetycznej budynków przy Ministrze Rozwoju.

Obejrzyj webinar

Zobacz teraz

Monitoring mediów energetycznych to niższe koszty utrzymania budynku

Za nami pierwszy webinar poświęcony tematyce termomodernizacji budynków użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej

Pobierz BEZPŁATNY raport: Odnawialne źródła energii w ciepłownictwie

Pobierz bezpłatny raport opracowany przez Forum Energii i Instytut Energii Odnawialnej. „Odnawialne źródła energii w ciepłownictwie” to bardzo ciekawe opracowanie, w którym autorzy wskazują na możliwość zwiększenia udziału OZE…

Pobierz raport

Budujemy świadomość przez edukację i dostęp do wyjątkowych ekspertów

Startuje cykl eksperckich webinarów skierowanych do zarządców budynków użyteczności publicznej. Jej podstawowym elementem jest zbudowanie świadomości wśród zarządców nieruchomości na temat efektywności energetycznej budynków.

Dowiedz się więcej