Sławomir Cieszyński, Dyrektor Sprzedaży Sieci TRA

Sławek w trakcie 10 lat współpracy z Fortum przeszedł wszystkie szczeble kariery od Doradcy po stanowiska managerskie, a dziś z sukcesami zarządza liczącą ponad 100 osób Siecią Sprzedaży. W pracy zawsze podkreśla, że głównym kapitałem firmy są ludzie, a ich energia, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju to gwarancja sukcesu.

Co najbardziej cenisz w swojej pracy?

Gdyby nie ludzie, z którymi pracuję byłbym dziś w innym miejscu. Każdego roku mamy nowe wyzwania, które wymagają od nas olbrzymiej elastyczności, umiejętności dostosowania się do panujących warunków i wspólnego działania. To właśnie to wspólne działanie powoduje, że praca jest wyzwaniem i daje wiele satysfakcji.

Skąd czerpiesz motywację do działania?

Motywują mnie osoby z naszej firmy - managerowie, doradcy, wsparcie, a w zasadzie ich energia i zaangażowanie. Bywają trudniejsze chwile, słabsze dni, ale wtedy zawsze jest ktoś kto odda kawałek siebie i to wystarczy. Tak naprawdę to bardzo wiele.

Czym dla Ciebie jest praca w Fortum?

Fortum to miejsce gdzie można się rozwijać, zdobywać doświadczenie, poznać prawdziwych przyjaciół i świadomie prowadzić swoją karierę zawodową. Każdy rok jest dla nas szansą na nowe rekordy, a każdy rekord umiemy wspólnie świętować, bo zawsze jesteśmy tu na 100%. Od początku nie pracowałem dla logo, nipu czy innych strukturalnych rozwiązań. Pracowałem z LUDŹMI i dla nich rozwijam to miejsce najlepiej jak potrafię.