Fortum Godziny

Korzystaj z darmowego prądu przez 10 godzin dziennie. W ofercie Fortum Godziny nie płacisz za energię elektryczną w drugiej strefie. Z oferty mogą skorzystać klienci z całej Polski.

Zamów Fortum Godziny

Skontaktuj się z naszym Call Center

122 100 000

lub wypełnij formularz

Zamawiam

Sprawdź, co zyskasz

HC3

Darmowy Prąd

Dostajesz 10 godzin prądu za darmo w drugiej strefie aż przez 9 miesięcy.

F17

Wielokrotne obniżenie ceny

Dobierz wielokrotne obniżenie ceny. Dzięki temu zyskasz możliwość obniżenia stawek za każdym razem, gdy Twój dotychczasowy sprzedawca zaproponuje lepsze warunki.

I1

Usługa Assistance

Zapewnij sobie i bliskim bezpieczeństwo. Gwarantujemy pomoc specjalistów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jak skorzystać z darmowego prądu?

checkmark Created with Sketch.

Prześlij nam swoją aktualną fakturę za prąd.

checkmark Created with Sketch.

Skontaktujemy się z Tobą, by wspólnie dobrać najlepszy abonament dla Ciebie.

checkmark Created with Sketch.

Przeprowadzimy za Ciebie proces zmiany sprzedawcy – nie będziesz musiał nic robić!

checkmark Created with Sketch.

Ciesz się darmowym prądem!

Dowiedz się więcej o procesie zmiany sprzedawcy

Usługa Assistance

Gwarantujemy Tobie i Twojej rodzinie pomoc specjalistów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. „Usługa Assistance” sprawi, że przestaniesz się martwić ewentualnymi awariami czy usterkami.

Sprawdź więcej

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij formularz lub zadzwoń 122 100 000

Cennik Energii Elektrycznej

GRUPA TARYFOWA OSD STREFA CENA PRZEZ OKRES PROMOCYJNY [BRUTTO ZŁ/kWh] CENA PO ZAKOŃCZENIU OBOWIĄZYWANIA CENNIKA PROMOCYJNEGO DO 31.12.2020 [BRUTTO ZŁ/kWh]
G11 I 0,2963 0,2963
G12 I 0,2951 0,3813
G12 II 0,0000 0,1729
OPŁATA HANDLOWA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE TRWANIA UMOWY [BRUTTO ZŁ/M-C] OPŁATA HANDLOWA W DALSZYM OKRESIE TRWANIA UMOWY [BRUTTO ZŁ/M-C]
10,99 14,99

Opłata Handlowa w przypadku wyboru formy papierowej zostanie zwiększona o 4 złote brutto.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Czy mogę skorzystać z oferty Fortum Godziny?

Możesz, jeśli podpiszesz Umowę Kompleksową na Energię Elektryczną z Fortum oraz w dniu podpisania umowy będziesz posiadał grupę taryfową G11 (cała doba jedna stawka za kWh). Podpisanie umowy jest jednoznaczne z dokonaniem zmiany grupy taryfowej na G12.

W jaki sposób będę rozliczany?

Przez 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia sprzedaży (Okres Promocyjny) w drugiej strefie nie zapłacisz za zużyty prąd. Po tym czasie będziesz rozliczany według Cennika Sprzedawcy wskazanego w Regulaminie (§ 6 pkt 1) do dnia 31.12.2020 r. Przed upływem okresu obowiązywania Cennika Promocyjnego skontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować korzystne warunki na kolejne lata współpracy.

Jak mogę uzyskać taką promocję?

Wystarczy, że podpiszesz Umowę, Regulamin i Pełnomocnictwo do przeprowadzenia procesu oraz udostępnisz nam swoja ostatnią fakturę za prąd. Niczym nie musisz się martwić, gdyż wszelkie formalności realizujemy za Ciebie. Ty wyłącznie otrzymujesz od nas informacje, na jakim etapie jest proces. To oznacza, że jesteśmy w stałym kontakcie. Skontaktuj się z nami pod numerem 122 100 000 i zapytaj o ofertę.

Jak będę rozliczany do czasu zmiany taryfy?

Do czasu zmiany, zużycie w taryfie G11 będzie przeliczane na taryfę G12 na podstawie tzw. standardowych profili zużycia energii elektrycznej dla taryfy G12 udostępnionych przez Operatora. Średnioroczne profilowe zużycie prądu dla taryfy G12 wynosi aktualnie około 60% w I strefie i 40% w II strefie. Pamiętaj, że zmiana grupy taryfowej nie jest zależna od nas, wniosek wysyłamy niezwłocznie po przeprowadzonym procesie do Operatora.

A jeśli otrzymam propozycję niższych cen?

Jeśli w okresie umowy z Fortum Twój dotychczasowy Sprzedawca prądu obniży w taryfie lub w standardowym cenniku cenę energii elektrycznej we wszystkich strefach, poniżej cen wynikających z naszej umowy, cenę obniżymy i my. Obniżona cena będzie obowiązywać od następnego okresu rozliczeniowego po otrzymaniu wniosku od Ciebie do końca okresu obowiązywania taryfy lub standardowego cennika dotychczasowego Sprzedawcy. W okresie naszej umowy możesz wielokrotnie składać taki wniosek.

Powyższa możliwość kosztuje 1,50 zł brutto miesięcznie i jest doliczana do opłaty handlowej.

Jakie usługi zapewnia ubezpieczenie Home Assistance?

Ubezpieczenie gwarantuje m.in.:

- naprawę sprzętu RTV/AGD/IT;

- interwencję specjalisty – organizacja i pokrycie kosztów dojazdu wraz z kosztami robocizny odpowiedniego, ze względu na rodzaj zaistniałych uszkodzeń specjalisty (ślusarza, hydraulika, elektryka, dekarza, murarza, szklarza, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych);

- infolinię prawną;

- dozór mienia;

- organizację opieki nad dziećmi oraz zwierzętami domowymi w razie Twojej Hospitalizacji;

- organizację korepetycji dla Twojego dziecka w razie jego Hospitalizacji.

Szczegóły skorzystania z usług w ramach posiadanego Ubezpieczenia, określają "Ogólne Warunki Grupowego Ubezpieczenia FORTUM Assistance Ubezpieczenie Europ Assistance".

 

Dokumenty

Formularz Odbiorcy (53.41 KB)
Zobacz
Regulamin (655.6 KB)
Zobacz
Umowa Energia Elektryczna (122.17 KB)
Zobacz
Ogólne Warunki Umowy Energia Elektryczna (493.85 KB)
Zobacz
Pełnomocnictwo (72.87 KB)
Zobacz
Odstąpienie (10.63 MB)
Zobacz

Sprawdzony sprzedawca energii

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego dbamy o najwyższą jakość usług. Otrzymaliśmy certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią, który potwierdza przystąpienie do Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedawców.

TOE