Posiadasz Ciepło od Fortum? Załatwiaj sprawy wygodniej niż kiedykolwiek! W jednym miejscu!

Już niedługo zastąpimy obecny panel iBOK dla Klientów Ciepła zupełnie nowym systemem elektronicznej obsługi Klienta – eBOK. Dzięki niemu otrzymasz możliwość załatwiania wszystkich spraw w jednym miejscu – szybciej, wygodniej i prościej niż kiedykolwiek! Przekaż dane osoby upoważnionej do rejestracji w eBOK za pomocą formularza poniżej, aby niebawem otrzymać do niego dostęp. Będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkich zmianach związanych z wprowadzeniem nowego systemu.

baner

 

Wpisz dane osoby, która ma uzyskać pełny dostęp do eBOK-a dla Klientów Ciepła – zarządzaj umowami, fakturami i płatnościami.

Nr Klienta składa się z 10-11 znaków w formacie G2X-000000
W przypadku kiedy zgłoszenie wypełnia Zarządca prosimy o podanie nazwy firmy.
Po zalogowaniu do nowego eBOK wskazana osoba będzie miała dostęp do danych Klienta w pełnym zakresie (finansowym i technicznym) oraz będzie miała możliwość nadawania uprawnień kolejnym osobom.
Nr faktury składa się z 8 cyfr.
W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
 • Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, a także na używanie przez wymienioną Spółkę, komunikacji telefonicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących –  w celu przekazywania mi oferty marketingowej - zgodnie z polityką prywatności.
 

Zobacz, jak wiele zyskasz dzięki nowemu eBOK-owi dla Klientów Ciepła:

 

NOWE MOŻLIWOŚCI

 • Miej stały dostęp do wszystkich umów i najważniejszych dokumentów.

 • Odbieraj i wysyłaj wiadomości do Fortum.

 • Samodzielnie zarządzaj dostępami do systemu: twórz nowe konta z dedykowanymi uprawnieniami dla menadżerów, finansistów i techników.

WYGODA

 • Dokonuj płatności online.

 • Miej dostęp do faktur 24/7. 

 • Zlecaj usługi i wnioski online z potwierdzeniem odbioru i podglądem statusu spraw.

WIEDZA

 • Generuj raporty zużycia i kosztu ciepła.

 • Sprawdzaj informacje na temat przerw w dostawach ciepła.

 • Poznawaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie w sekcji FAQ.