Posiadasz Ciepło od Fortum? Załatwiaj sprawy wygodniej niż kiedykolwiek! W jednym miejscu!

Już niedługo zastąpimy obecny panel iBOK dla Klientów Ciepła zupełnie nowym systemem elektronicznej obsługi Klienta – eBOK. Dzięki niemu otrzymasz możliwość załatwiania wszystkich spraw w jednym miejscu – szybciej, wygodniej i prościej niż kiedykolwiek! Przekaż dane osoby upoważnionej, która ma otrzymać pełny dostęp do eBOK-a, za pomocą formularza poniżej. W momencie startu nowego systemu, osoba ta otrzyma wiadomość z numerem IDeBOK uprawniającym ją do rejestracji do nowego systemu.

Wskaż osobę upoważnioną do otrzymania dostępu do eBOK-a

Wpisz dane osoby, która ma uzyskać pełny dostęp do eBOK-a dla Klientów Ciepła – zarządzaj umowami, fakturami i płatnościami.

Nr Klienta składa się z 10-11 znaków w formacie G2X-000000. W formularzu wpisz wyłącznie cyfry znajdujące się po myślniku.
W przypadku kiedy zgłoszenie wypełnia Zarządca prosimy o podanie nazwy firmy.
Po zalogowaniu do nowego eBOK wskazana osoba będzie miała dostęp do danych Klienta w pełnym zakresie (finansowym i technicznym) oraz będzie miała możliwość nadawania uprawnień kolejnym osobom.
Nr faktury składa się z 8 cyfr.
W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:

    •     Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
    •     Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
    •     Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

 
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.

Zobacz, jak wiele zyskasz dzięki nowemu eBOK-owi dla Klientów Ciepła:

 

NOWE MOŻLIWOŚCI

  • Miej stały dostęp do wszystkich umów i najważniejszych dokumentów.

  • Odbieraj i wysyłaj wiadomości do Fortum.

  • Samodzielnie zarządzaj dostępami do systemu: twórz nowe konta z dedykowanymi uprawnieniami dla menadżerów, finansistów i techników.

WYGODA

  • Dokonuj płatności online.

  • Miej dostęp do faktur 24/7. 

  • Zlecaj usługi i wnioski online z potwierdzeniem odbioru i podglądem statusu spraw.

WIEDZA

  • Generuj raporty zużycia i kosztu ciepła.

  • Sprawdzaj informacje na temat przerw w dostawach ciepła.

  • Poznawaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie w sekcji FAQ.