komunikat prasowy

Zapraszamy na koncerty gwiazd w Miasteczku Sportowym Fortum

14 Czerwiec 2012, 00:00

Wyjątkowe wydarzenia muzyczne mają być dodatkową atrakcją zagrzewającą kibiców do dopingu naszej drużyny narodowej. Harmonogram koncertów zakłada, że odbywać się one będą w dni meczowe, tuż przed pierwszym gwizdkiem spotkań piłkarskich.

Firma Fortum chce być aktywnym partnerem dla Bytomia i jego mieszkańców. Oprócz wspólnego przeżywania sportowych emocji, zarówno tych związanych z Euro 2012, jak i późniejszych – olimpijskich, w Miasteczku Sportowym Fortum proponujemy również atrakcje muzyczne. Mamy nadzieję, że Miasteczko stanie się miejscem, w którym można miło spędzić czas w gronie rodziny i znajomych przez całe wakacje.” – mówi Krzysztof Karolczyk, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju Fortum Power and Heat Polska.

Harmonogram planowanych w czerwcu występów muzycznych jest następujący:

  • 16 czerwca (sobota), godz. 19:15 – Mrozu
  • 22 czerwca (piątek), godz. 18.45 – Marina Łuczenko
  • 28 czerwca (czwartek), godz. 18:30 – Mikromusic
  • 28 czerwca (czwartek), godz. 19.30 – L.U.C.

Przez cały czas funkcjonowania Miasteczka Sportowego Fortum na najmłodszych czekają dmuchane place zabaw oraz liczne konkursy z nagrodami. Z kolei do dyspozycji młodzieży i dorosłych są boiska do siatkówki plażowej oraz plaża z parasolami.

Miasteczko Sportowe Fortum w Bytomiu jest otwarte dla wszystkich gości od 8 czerwca do 31 sierpnia 2012 roku. Można je odwiedzać codziennie w godzinach od 9.00 do 22.00. Zapraszamy!