komunikat prasowy

Złóż życzenia wielkanocne z ławki Fortum Zaskocz pozytywnie rodzinę i znajomych!

26 Marzec 2013, 00:00

W najbliższy piątek, 29 marca przedstawiciele Fortum będą czekać na  częstochowian w godzinach od 10.00 do 15.00 w Pasażu Opolczyka, między budynkami urzędu miasta.

Życzenia dla najbliższych z okazji świąt Wielkiej Nocy zostaną nagrane w formie krótkich filmów wideo i opublikowane na specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu stronie www.zyczenia.fortum.pl. Wszystkie filmy dodatkowo można będzie znaleźć na kanale Fortum na YouTube, a także udostępnić na Facebooku i wysłać swoim bliskim. Do tej pory życzenia z grzejących ławeczek Fortum złożyły setki osób, a kanał YouTube, na którym są one publikowane, ma ponad 44 000 odsłon.

Grzejąca ławeczka Fortum już na stale wpisała się w pejzaż Częstochowy. Dzięki niej, podczas chłodniejszych dni, każdy mieszkaniec może się przez chwilę ogrzać. We wnętrzu ławki zamontowane są sterowniki, które w zależności od temperatury powietrza i pory dnia, kontrolują funkcję ogrzewania i tym samym optymalizują pobór energii. Ławka została wykonana z aluminium podlegającego w 100 proc. recyklingowi oraz wyposażone są w ciepłe oświetlenie LED-owe, stanowiące źródło światła o niskim poborze energii.

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik prasowy Fortum Power and Heat Polska tel:+48 662 183 746 jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com