komunikat prasowy

Złóż życzenia wielkanocne z ławki Fortum Zaskocz pozytywnie rodzinę i znajomych!

26 Marzec 2013, 00:00

W najbliższą środę, 27 marca przedstawiciele Fortum będą czekać na Państwa w Zabrzu na pl. Teatralnym obok galerii Platan, a w czwartek, 28 marca – w Bytomiu na pl. Sikorskiego obok fontanny. Życzenia składać będzie można w godzinach od 10.00 do 15.00.

Życzenia dla najbliższych z okazji świąt Wielkiej Nocy zostaną nagrane w formie krótkich filmów wideo i opublikowane na specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu stronie www.zyczenia.fortum.pl. Wszystkie filmy dodatkowo można będzie znaleźć na kanale Fortum na YouTube, a także udostępnić na Facebooku i wysłać swoim bliskim. Do tej pory życzenia z grzejących ławeczek Fortum złożyły setki osób, a kanał YouTube, na którym są one publikowane, ma ponad 44 000 odsłon.

Grzejące ławeczki Fortum już na stałe wpisały się w pejzaż Zabrza i Bytomia. Dzięki nim podczas chłodniejszych dni każdy mieszkaniec może się przez chwilę ogrzać. We wnętrzu ławek zamontowane są sterowniki, które w zależności od temperatury powietrza i pory dnia, kontrolują funkcję ogrzewania i tym samym optymalizują pobór energii. Ławki zostały wykonane z aluminium podlegającego w 100 proc. recyklingowi oraz wyposażone są w ciepłe oświetlenie LED-owe, stanowiące źródło światła o niskim poborze energii.

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik prasowy Fortum Power and Heat Polska tel:+48 662 183 746 jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com