komunikat prasowy

Fortum zachęca wrocławian do dzielenia się ciepłem

16 Grudzień 2014, 00:00

Interaktywne stoisko Fortum zostanie zlokalizowane w dwóch galeriach handlowych we Wrocławiu. Najpierw między 18 a 19 grudnia pojawi się w Magnolia Park, z kolei od 20 do 21 grudnia będzie dostępne dla mieszkańców w Galerii Dominikańskiej.

Aby wziąć udział w naszej akcji wystarczy odwiedzić stoisko Fortum i przyłożyć dłoń do specjalnie przygotowanego pulpitu. Spowoduje to rozpoczęcie procesu przekazywania ciepła, którego ilość będzie na bieżąco wyświetlana na ekranie przed każdym z uczestników. Szacujemy, że jedna osoba jest w stanie podzielić się około 100 dżulami ciepła, a za cel przyjęliśmy zebranie 40 000 dżuli w każdej z galerii. Jeśli uda się to osiągnąć, z przyjemnością przekażemy środki pieniężne młodym zdolnym naukowcom, którzy będą mogli rozwijać swoją działalność mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum Power and Heat Polska.

Ponadto na stanowisku firmy pojawi się Radosław Kotarski, twórca popularnego kanału Polimaty w serwisie YouTube, który opowie o ciekawostkach związanych z ciepłem. Znanego vlogera będzie można spotkać 19 grudnia w galerii Magnolia Park i 21 grudnia w Galerii Dominikańskiej o godzinie 15.00.

 

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik Prasowy

Fortum Power and Heat Polska
tel: +48 662 183 746

jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com