komunikat prasowy

Fortum oferuje prąd za darmo!

08 Listopad 2016, 00:00

– Dzięki naszym międzynarodowym doświadczeniom możemy oferować najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od miejsca w którym działamy satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Chcemy przywitać się z polskimi klientami w wyjątkowy sposób, dlatego oferujemy im możliwość bezpłatnego i nielimitowanego korzystania z darmowej energii przez dziesięć godzin na dobę – deklaruje Matti Saario, wiceprezes Fortum ds. relacji z klientami.

Dzięki nowej ofercie Fortum odbiorcy mogą znacznie obniżyć swoje rachunki za prąd. Firma oferuje im możliwość korzystania z darmowej energii elektrycznej codziennie w godzinach między 13:00 a 15:00 oraz 22:00 a 6:00. Eksperci Fortum szacują, że dzięki częściowemu przeniesieniu poboru prądu na te godziny, mieszkańcy trzypokojowego mieszkania w Warszawie oszczędzą nawet do 550 złotych rocznie. Z kolei w przypadku domku jednorodzinnego kwota oszczędności wzrośnie nawet powyżej tysiąca złotych.

– Kluczem do pełnego wykorzystania pakietu bezpłatnych godzin jest właściwe zaplanowanie poboru prądu. Nawet niewielkie zmiany w sposobie korzystania z energii elektrycznej mogą przynieść znaczne oszczędności. Proste działania, takie jak ładowanie urządzeń mobilnych po godzinie 22 czy częstsze korzystanie z funkcji opóźnionego startu w pralce pozwolą przenieść nawet do 40 procent dobowego zużycia energii na darmowe godziny. Przełoży się to na niższe rachunki – podkreśla Mariusz Caliński z Fortum.

Oferta Fortum o nazwie „Darmowe Godziny” skierowana jest do nowych klientów indywidualnych, którzy obecnie mają taryfę jednostrefową i podpiszą umowę sprzedaży energii elektrycznej na rok. Dzięki temu do końca 2017 roku będą mogli bezpłatnie korzystać z energii elektrycznej w godzinach między 13:00 a 15:00 oraz 22:00 a 6:00. Okres obowiązywania umowy wynosi zaledwie rok. Po tym czasie klienci będą mogli zdecydować, czy pozostać z Fortum na dłużej czy poszukać innej oferty na rynku. Szczegóły oferty Fortum dostępne są pod adresem: www.fortum.pl

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik Prasowy

Fortum Power and Heat Polska
tel: +48 662 183 746

jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com