komunikat prasowy

Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia

13 Wrzesień 2017, 00:00

Stoisko funkcjonować będzie w wybranych punktach miasta, szczególnie podczas imprez plenerowych. Inauguracja odbyła się 2 września na Placu pod Iglicą. W najbliższym czasie ekspertów i animatorów Fortum spotkać będzie można 16 i 17 września na Promenadzie Staromiejskiej przy Teatrze Lalek w ramach tegorocznego Parku Wiedzy. 

 Ruszamy w miasto, by jako firma odpowiedzialna za dostawy ciepła, rozmawiać o energii – czystej, odnawialnej, pochodzącej z alternatywnych paliw, tak potrzebnej dynamicznie rozwijającemu się Wrocławiowi i jego mieszkańcom. Nie zabraknie także ekologicznych warsztatów czy  konkursów  z ciekawymi i oczywiście energetycznymi  nagrodami – mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum.

Stoisko jest częścią kampanii informacyjno-konsultacyjnej „Energia dla Wrocławia”. Rozwój infrastruktury ciepłowniczej oraz plany inwestycyjne Fortum będą także tematem spotkań z mieszkańcami czy posiedzeń Rady Społecznej z udziałem przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń mieszkańców, władz miasta, ekspertów związanych z energetyką i ochroną środowiska. Więcej informacji znaleźć można na stronie energiadlawroclawia.pl.

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik Prasowy Fortum
tel: +48 662 183 746

jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com