komunikat prasowy

Wymień swoje żarówki za darmo z Wieśkiem „Złotą Rączką” Skibą!

09 Listopad 2017, 00:00

Znany z występów w telewizji śniadaniowej oraz popularnych programach budowlanych Wiesiek „Złota Rączka” Skiba od lat pokazuje, że kwestia drobnych napraw i remontów we własnym domu wcale nie musi być skomplikowana. Jego podejście jest dowodem na to, że czasem nawet najprostsze i niezbyt kosztowne rozwiązania mogą być bardzo skuteczne. Tak jest właśnie w przypadku wymiany żarówek na energooszczędne, która może się przyczynić do obniżenia rachunków za prąd.

– Nadchodzące wielkimi krokami długie zimowe wieczory, łączą się ze zwiększonym wykorzystaniem prądu, niezbędnego do oświetlania naszych domów. Mimo to w wielu gospodarstwach domowych nadal stosowane są mało efektywne tradycyjne żarówki, które przyczyniają się do wzrostu opłat za energię elektryczną. W ramach naszej akcji pokazać mieszkańcom jak można w łatwy sposób zapewnić sobie oszczędności – podkreśla Maciej Kościński, dyrektor departamentu marketingu w Fortum.

Aby zaprosić Wieska do swojego mieszkania wystarczy wypełnić prosty formularz internetowy dostępny pod adresem: www.wymiana-zarowek.fortum.pl. Największe szansę na wizytę mają te osoby które jako pierwsze wypełnią formularz. Następnie Wiesiek Skiba wraz ze specjalistami Fortum w dniach 13-14 listopada odwiedzi kilkanaście kieleckich domów i dokona wymiany żarówek na energooszczędne, wykorzystujące technologię LED. Dodatkowo podpowie w jaki sposób dokonać drobnych napraw w gospodarstwie domowym. Z kolei specjaliści Fortum udzielą mieszkańcom porad w zakresie prostych sposobów oszczędzania energii.

W kolejnych tygodniach Fortum będzie realizowało bezpłatny program doradztwa energetycznego dla mieszkańców, którzy będą mogli wziąć udział w indywidualnych sesjach ze specjalistą firmy. Podczas spotkania przedstawiciel Fortum podpowie jak w prosty sposób obniżyć rachunki za energię. Osoby zainteresowane doradztwem są proszone o kontakt pod numerem 122 100 000 lub mailowy na: opiekun [małpa] fortum [kropka] com.

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki

Rzecznik Prasowy Fortum
tel: +48 662 183 746

jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com