komunikat prasowy

PRĄD W ABONAMENCIE – CORAZ WIĘCEJ OFERT I KORZYŚCI

04 Lipiec 2018, 10:39

Nie tylko filmy, muzyka czy usługi medyczne. W ramach stałej miesięcznej opłaty można korzystać także z energii elektrycznej. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą abonamentową Fortum proponuje rachunki za prąd dostosowane do różnych typów odbiorców i ich stylu życia.

ENERGIA NA ŻĄDANIE

Model biznesowy przeniesiony z rynku VOD jest dziś wykorzystywany coraz częściej
w najróżniejszych sferach życia, również w branży energetycznej. W skrócie polega na wykupieniu miesięcznej subskrypcji na energię elektryczną dostarczaną do naszych mieszkań i domów. Opłata za prąd, podobnie jak w przypadku opłat w serwisach VOD, jest stała.
Co ważne, z usługi można w każdej chwili zrezygnować. – Wychodzimy naprzeciw wymaganiom rynku
i coraz większemu zainteresowaniu usługami prądu w abonamencie. Rozbudowujemy naszą ofertę „KomFortum.” Od 4 lipca br. odbiorcy energii elektrycznej mogą wybierać pomiędzy trzema pakietami dostosowanymi do ich potrzeb. Dla jedno i dwupokojowych nieruchomości o powierzchni do 50 m2
z maksymalnie dwoma mieszkańcami przewidzieliśmy usługę za 119 zł. Właściciele mieszkań do 70 m2 z maksymalnie czterema domownikami mogą skorzystać z pakietu za 149 zł. Dla większych nieruchomości proponujemy ofertę za 199 zł
– wyjaśnia Maciej Kościński, dyrektor marketingu Fortum. Każdy z wymienionych abonamentów ma odpowiedni limit zużycia energii (119 zł – 1500 kWh, 149 zł – 2200 kWh, 199 zł – 3300 kWh).

 

STAŁY RACHUNEK Z FACHOWCAMI W PAKIECIE

Zaletą oferty abonamentowej jest pewność stałej opłaty za energię elektryczną. To szczególnie ważne w obliczu rosnących opłat za prąd. Z analiz cen energii na giełdzie wynika, że w ciagu roku wzrosły one nawet o 60%. Tymczasem suma wszystkich pozycji na rachunku za energię elektryczną w ofertach abonamentowych jest jedna i ta sama co miesiąc, co ułatwia rozliczenia oraz planowanie wydatków.
W ofercie KomFortum otrzymujemy także specjalne ubezpieczenie obejmujące porady prawnika
i całodobową pomoc fachowców w przypadku domowych usterek czy awarii. – Święty spokój to dla odbiorców główny bonus zakupu prądu w abonamencie, bez konieczności analizowania faktur czy rachunków, z wygodnym i praktycznym wsparciem home assistance – podsumowuje Kościński.

 

 

Dalszych informacji udziela:

Jacek Ławrecki
Rzecznik Prasowy Fortum
tel: +48 662 183 746
jacek [kropka] lawrecki [małpa] fortum [kropka] com