komunikat prasowy

„Włącz prąd” z nową ofertą Fortum i zyskaj aż 20 procent

30 Lipiec 2018, 11:18

Klientom Fortum podwyżki cen energii niestraszne. Po podpisaniu umowy na dostawę energii elektrycznej, nowi klienci spółki mogą obniżyć swoje rachunki za prąd do poziomu najniższych stawek oferowanych przez konkurencję. Dodatkowo, od przyszłego roku mogą obniżyć je o dodatkowe 20 procent. Umowę można podpisać również na dostawę gazu oraz wybrać opcję łączoną.

W ciągu roku ceny hurtowe energii w naszym kraju wzrosły o 60 procent. Na razie przeciętny Kowalski tego nie odczuwa, bo na straży jego portfela stoi Urząd Regulacji Energetyki. Prędzej czy później  podwyżki cen prądu mogą jednak dotknąć także zwykłego konsumenta. Czy można się przed tym zabezpieczyć i zagwarantować sobie najniższą cenę energii elektrycznej? Odpowiedź na o pytanie stała się banalnie prosta. Wystarczy włączyć się w promocję Fortum. By to zrobić, do końca roku należy podpisać nową umowę. W ofercie ”Włącz prąd” już od pierwszego dnia otrzymamy cenę równą najniższej oferowanej przez naszego dotychczasowego dostawcę. Co więcej, od początku 2019 roku, nasze rachunki mogą spaść jeszcze bardziej – wszystko dlatego, że po złożeniu odpowiedniego wniosku, Fortum obniży stawkę o 20 procent względem najniższej ceny oferowanej przez konkurencyjnego sprzedawcę.

Mówiąc inaczej, jeżeli według najtańszej oferty z Urzędu za 1 kWh płacimy 0,2422 zł netto, to dzięki „Włącz Prąd” będziemy mogli od tej stawki odjąć 20% – mówi Maciej Kościński dyrektor do spraw marketingu Fortum. Tym sposobem możliwe jest ograniczenie wydatków na energię nawet o 247,32 zł względem najdroższej oferty na rynku. Nie jest przy tym istotne, czy klient mieszka w Łodzi, Gdańsku czy Krakowie. Każdy ma prawo ubiegać się o najniższą cenę w Polsce. Co ważne, wolumen prądu objętego rabatem został ustalony na poziomie, aż 3MWh, czyli ponad 50% większym od średniego zużycia w Polsce. Czyniąc tym samym ofertę „Włącz Prąd” jeszcze lepszą.

Klient przede wszystkim

Nowa propozycja Fortum jest zgodna z oczekiwaniami klientów, dlatego została przygotowana w sposób kompleksowy i dotyczy nie tylko dostawy energii elektrycznej. Oferta „Włącz Prąd” daje też możliwość bardziej oszczędnego zarządzania rachunkami za gaz. Przez pierwszych sześć miesięcy sprzedaży, klientom przysługują rabaty 100% dla grupy taryfowej W-1 oraz 10% dla grup W-2, W-3 i W-4. Rabaty przyznawane są w stosunku do najbardziej popularnej taryfy na rynku. Włączając się w promocję Fortum, skorzystamy również z ubezpieczenia, uprawniającego do skorzystania m.in. z prawnej infolinii lub opieki nad dziećmi.