komunikat prasowy

Valkea – nowa inicjatywa Fortum na rzecz czystszej przyszłości

16 Czerwiec 2020, 00:00

Valkea to najnowsza inicjatywa Fortum w ramach strategii dążenia do czystszego świata – Klub na rzecz Rozwoju, który ma wspierać i przyspieszać rozwój kolejnej generacji start-upów, nastawionych na realizację misji. W ciągu najbliższych trzech lat Valkea zainwestuje ponad 50 milionów euro w innowacyjne rozwiązania cyfrowe, skierowane tak do odbiorców biznesowych, jak i detalicznych, w obszarze energii, zrównoważonego rozwoju i efektywnego gospodarowania zasobami. Oprócz możliwości finansowania, startupy pod skrzydłami Valkea mają dostęp do wiedzy specjalistycznej i sieci kontaktów oraz partnerstw przemysłowych, a także możliwość wdrożeń pilotażowych i korzystania z przestrzeni coworkingowych.

Valkea aktywnie współpracuje z międzynarodowymi społecznościami start-upowymi i poszukuje ambitnych projektów, które mogłyby dołączyć do działań w kierunku czystej przyszłości. Valkea jest także otwarta na inwestorów i partnerów o wspólnych zainteresowaniach.

 

Więcej szczegółów: https://www.fortum.com/media/2020/06/fortums-new-growth-club-valkea-accelerating-growth-cleaner-future-startups

Więcej o Valkea: https://valkea.club/