komunikat prasowy

Już dzisiaj rusza II Kongres GOZpodarka

27 Październik 2021, 07:53

Kongres GOZpodarka, organizowany przez Fortum, Instytut Jagielloński oraz Pracodawców RP w ramach koalicji „Włącz Czystą Energię dla Polski” odbędzie już dzisiaj w Zabrzu. Dyskusja na temat obiegu zamkniętego i wdrażanie tej idei w praktyce rozpocznie się o godzinie 9:00.

Organizatorzy podjęli decyzję, aby wydarzenie odbyło się w formule zdalnej.

– Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w tym roku zdecydowaliśmy się przeprowadzić drugą edycję Kongresu w formie hybrydowej. Organizatorzy spotkają się w Zabrzu i wspólnie poprowadzą spotkanie, natomiast uczestników wydarzenia zapraszamy do dołączenia online. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Myślę, że zmiana formuły nie wpłynie na jakość dyskusji, a jej zaletą jest duży zasięg – spotkanie może śledzić właściwie nieograniczona liczba osób.  – wyjaśnia Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum.

W ramach Kongresu odbędą się trzy panele dyskusyjne na temat: Energetyki w czasach rewolucji ESG, Gospodarki Obiegu Zamkniętego oraz ostatni pt. "Oddajemy GOZ dzieciom", który poprowadzi główny bohater kampanii „Kraina GOZ” - Profesor GOZ. Na zakończenie wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród w ramach Konkursu "GOZpodarz 2021".

Zapraszamy do dołączenia do transmisji z wydarzenia poprzez stronę: www.gozpodarka.pl.