komunikat prasowy

Już dzisiaj startuje III Kongres GOZpodarka

27 Październik 2022, 10:45

W czwartek, 27 października o godz. 11:00 zaczynamy III Kongres GOZpodarka – Ciepłownictwo przyszłości. Wspólnie z ekspertami, samorządowcami i przedstawicielami organizacji pozarządowych będziemy debatować na temat dekarbonizacji ciepłownictwa oraz o zjawisku ubóstwa energetycznego. Wydarzenie odbywa się w formule hybrydowej: stacjonarnie w Browarach Warszawskich oraz online na stronie www.gozpodarka.pl.

 

W ramach Kongresu odbędą się dwa panele dyskusyjne: Ciepłownictwo przyszłości oraz Ubóstwo energetyczne. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi poszukamy odpowiedzi na pytanie jak w obecnych czasach zmieniać obszar ciepła by odchodzić od paliw kopalnych oraz jakich szukać rozwiązań by skutecznie ograniczać zjawisko ubóstwa energetycznego.

Słowo wstępne wygłosi Maciej Bando – ekspert, prezes Urzędu Regulacji Energetyki w latach 2014-2019. W trakcie Kongresu przedstawimy kierunki rozwoju ciepłownictwa systemowego w Polsce, a na zakończenie wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród w ramach Konkursu "GOZpodarz 2022".

Szczegółowa agenda wydarzenia oraz dostęp do transmisji na stronie: www.gozpodarka.pl.