Ciepła woda użytkowa

Co to jest?

Ciepła Woda Użytkowa to komfortowe i nowoczesne rozwiązanie w zakresie dostaw ciepłej bieżącej wody do domów i mieszkań, a także budynków użyteczności publicznej, powierzchni handlowych czy też biur.

Opiera się ono na wspólnym systemie dostarczania już podgrzanej wody. Ciepła woda zostaje przygotowana w węźle ciepłowniczym, w którym znajdują się bezpieczne urządzenia i instalacje ogrzewające zimną wodę wodociągową do odpowiedniej temperatury.

Jak to działa?

Techniki instalacyjne umożliwiają dostarczenie ciepłej wody do wszystkich punktów w budynku bez konieczności przeprowadzenia gruntownych remontów. Ciepła woda może być przygotowana w węźle ciepłowniczym, w którym znajdują się wymienniki ciepła ogrzewające zimną wodę wodociągową do odpowiedniej temperatury. Przygotowana w ten sposób ciepła woda dostarczana jest poprzez rozbudowany system rur do poszczególnych punktów budynku.

Ciepło - Jak to działa?

Korzyści dla klientów

Wygoda
Temperatura krążącej w instalacji ciepłej wody jest stała, dlatego nie trzeba na nią czekać. Po odkręceniu kranu wypływa z niego natychmiast odpowiednio podgrzana woda. Gwarantujemy nieprzerwane dostawy. Sieć jest tak skonstruowana, że źródła ciepła działają stale. W przypadku jakichkolwiek usterek działa też całodobowe pogotowie energetyczne.

Nowoczesność
Techniki instalacyjne umożliwiają dostarczenie ciepłej wody do wszystkich punktów w budynku bez konieczności przeprowadzenia gruntownych remontów. Ciepła woda może być przygotowana w węźle ciepłowniczym, w którym znajdują sięwymienniki ciepła ogrzewające zimną wodę wodociągową do odpowiedniej temperatury.
Przygotowana w ten sposób ciepła woda dostarczana jest poprzez rozbudowany system rur do poszczególnych punktów budynku.

Bezpieczeństwo
Do mieszkań użytkowników dostarczana jest od razu woda ciepła, dzięki czemu nie trzeba mieć dodatkowych urządzeń podgrzewających. Zastosowanie bezpiecznej systemowej technologii zamiast ogrzewania gazowego eliminuje niebezpieczeństwo wybuchu i zatrucia gazem.Ciepło użytkowane do podgrzewania wody jest wytwarzane przy obniżonej emisji gazów i pyłów mogących mieć szkodliwy wpływ na otoczenie.

Pełna kontrola
Użytkownicy Ciepłej Wody Użytkowej mają stały dostęp do Internetowego Biura Obsługi Klienta (iBOK). Dzięki niemu mogą na bieżąco, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu monitorować zużycie ciepła. Dostęp do iBOK-u jest prosty i całkowicie bezpłatny. Ponadto poprzez usługę SMS Alert, o wszelkich usterkach powiadamiani są SMS-owo.