blog

Jak wygląda rekrutacja do sieci sprzedaży Fortum

01 Wrzesień 2020

spotkanie biznesowe, przy stole siedzą trzy osoby, pochylają się nad folderem, na ekranie w tle wyświetla się dom z panelami solarnymi

Codziennie pomagamy naszym klientom w rozwijaniu ich własnych biznesów. Nasze wsparcie oparte jest na doświadczeniu, eksperckiej wiedzy oraz unikalnych rozwiązaniach skierowanych do klientów w segmencie biznesowym. Jeśli poszukujesz ambitnych wyzwań zawodowych, dołącz do grona naszych ekspertów sprzedaży i rozwijaj swoje kompetencje.

Jak wygląda proces rekrutacji do sieci sprzedaży Fortum?

Zależy nam na tym, abyś wiedział jak wygląda każdy kolejny krok w drodze do zdobycia wymarzonego stanowiska, właśnie dlatego stworzyliśmy schemat ścieżki rekrutacyjnej, która pozwala nam na sprawne przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych procesów rekrutacyjnych, a naszym kandydatom na odpowiednie przygotowanie, do kolejnego etapu rekrutacji. Dodatkowo, na każdym etapie Twojej przygody z Fortum otrzymasz rzetelną informację zwrotną. Porozmawiajmy o Twoim rozwoju, napisz do nas na rekrutacja [małpa] fortum [kropka] com

siecsprzedazy proces rekkr

 

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej z Managerem Zespołu?

 

  1. Rozmowa rekrutacyjna to nic innego jak sprzedaż własnej osoby i wyeksponowanie atutów kandydata, dlatego przed rozmową zainwestuj chwilę w przypomnienie sobie jakie sukcesy osiągnąłeś/łaś na dotychczasowych stanowiskach i jaki był efekt Twojej pracy.
  2. Jako, że lubimy świadomych kandydatów, ważne jest abyś zapoznał/a się z działalnością naszej firmy oraz dowidział/a się więcej na temat dynamicznego rynku energetycznego. Merytoryczna rozmowa podczas spotkania to gwarancja Twojego sukcesu. Zobacz co u nas słychać na Fortum.pl
  3. Chcemy jak najlepiej Cię poznać! Oprócz doświadczenia zawodowego jakie reprezentujesz, ogromną wagę przywiązujemy także do Twojej osobowości. Nasza Sieć sprzedaży jest bardzo różnorodna co powoduje że świetnie się uzupełniamy. Na pewno będziemy szukać cech, które Cię wyróżnią, dlatego chętnie posłuchamy o Twojej pasji, pomysłach na samorozwój i oczekiwaniach względem współpracy z nami.

Czy doświadczenie w sprzedaży jest niezbędne aby dołączyć do Sieci Sprzedaży Fortum?

Nasza sieć sprzedaży jest bardzo zróżnicowana. Wiele osób, które mamy w zespole zaczynało swoją przygodę ze sprzedażą właśnie w Fortum, a dzięki naszym autorskim szkoleniom oraz wykwalifikowanej kadrze, rozwinęli skrzydła tak bardzo, że w tej chwili chętnie dzielą się wiedzą z innymi Doradcami i wspierają ich w codziennej pracy w terenie. Zatem, doświadczenie w sprzedaży to element, który bardzo cenimy u kandydatów i kandydatek, nie mniej jednak, jeżeli nie pojawi się w Twoim CV – nic nie szkodzi. Podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej będziesz miał/a możliwość pokazania nam innych kluczowych elementów, które pozwolą Ci sprawdzić się na stanowisku Doradcy w Fortum. Masz pasję, ambicję, zarażasz energią a dodatkowo potrafisz z każdym złapać wspólny temat? Poznajmy się! Napisz do nas na rekrutacja [małpa] fortum [kropka] com

 

Jakie możliwości rozwoju daje Sieć Sprzedaży Fortum?

Fortum to przede wszystkim ludzie! Jesteśmy ambitni, zaangażowani i rządni wiedzy. Cały czas szukamy możliwości na podnoszenie swoich umiejętności dlatego opracowaliśmy klarowną ścieżkę rozwoju dla naszych Doradców jak również system szkoleń wewnętrznych. Każdy etap współpracy z nami to zdobywanie co raz to nowej wiedzy produktowej, która otwiera przez Tobą nowe drzwi w kontaktach z Klientami, jak i umiejętności sprzedażowych. Doceniamy sukces naszych Doradców zarówno te małe jak i wielkie. Nasi pracownicy stają się ekspertami w branży, a to przekłada się na zarobki. 

sieć sprzedaży - proces rekr.

Jak wygląda proces wdrożenia i czego możesz się spodziewać w pierwszych tygodniach współpracy?

W trakcie kilkunastu lat naszej działalności w Polsce opracowaliśmy unikatowy, sprawdzony i przede wszystkim skuteczny pakiet szkoleń wstępnych, który wspiera naszych Doradców w stawianiu pierwszych kroków w organizacji. Podczas trwającego 10 dni cyklu spotkań szkoleniowych pracujemy zarówno na sali jak i w terenie, indywidualnie oraz grupowo. Uczymy się istoty produktu, jego prezentacji, a sprzedażową wiedzą i doświadczeniem dzielą się praktycy, którzy na każdym etapie pracy wspierają działania sprzedażowe wszystkich zespołów. Stawiamy na aktywność, dlatego mocno angażujemy przyszłych Doradców w działania szkoleniowe, a wszystko to odbywa się pod czujnym okiem naszej Trenerki Sprzedaży Karoliny.

Szkolenia wstępne organizujemy w Warszawie dbając o komfort przyszłych Doradców przybywających do nas z całej Polski.
A jeśli obawiacie się, że obecna sytuacja popsuje plany naszego wspólnego startu – bez obaw, jesteśmy mistrzami w organizacji szkoleń zdalnych. 

Poniższa grafika to tylko przedsmak tego co czeka na Ciebie w Fortum, koniecznie sprawdź sam/a!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej przygody rekrutacja [małpa] fortum [kropka] com

 

cykl szkolenie wstępne fortum

 

 

Więcej informacji o pracy w sieci sprzedaży Fortum znajdziesz na tej stronie.