Zapytanie o przyłączenie do sieci ciepłowniczej Fortum

Zastanawiasz się nad podłączeniem nieruchomości do sieci ciepłowniczej, ale nie wiesz czy Twój budynek ma taką możliwość?

Wyślij do Nas zapytanie o możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej, a w odpowiedzi otrzymasz informacje czy istnieje taka możliwość. Możesz wysłać zapytanie niezależnie od tego czy posiadasz tytuł prawny do nieruchomości.

Wyślij Zapytanie drogą mailową:

Business ethics

Interaktywny formularz pdf

Wypełnij i wyślij na adres zapytaniaDS@fortum.com

lub wypełnij formularz online:

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

DANE BUDYNKU DO PRZYŁĄCZENIA

Parametry budynku do przyłączenia

Jakie jest zapotrzebowanie ciepła dla budynku do przyłączenia?

(suma pozycji 1,3,4,5)
Czy budynek posiada instalację wewnętrzną?

Dodaj plan sytuacyjny:

Przykładowy plan sytuacyjny - sprawdź >
Możesz wykorzysać dowolną mapę ze strony www lub mapę z projektu budowlanego. 

Pole obowiązkowe*

 
Tylko jeden plik
Limit 20 MB.
Dozwolone pliki: gif, jpg, png, eps, tif, psd, txt, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, rar, zip

DANE DO KORESPONDENCJI

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
3. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przesyłała mi informacje handlowe za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.
Wyrażam zgodę, aby Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, przekazywała mi oferty marketingowe przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam prawo do wycofania swojej zgody.


UWAGA
Odpowiedź pozytywna na Zapytanie nie stanowi zapewnienia dostawy ciepła w rozumieniu art.7 ust.14 ustawy Prawo Energetyczne.