Zapytanie o możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej Fortum

Zastanawiasz się nad podłączeniem nieruchomości do sieci ciepłowniczej, ale nie wiesz czy Twój budynek ma taką możliwość? Wyślij do Nas zapytanie o możliwość przyłączenia do sieci ciepłowniczej, a w odpowiedzi otrzymasz informacje czy istnieje taka możliwość. Możesz wysłać zapytanie niezależnie od tego czy posiadasz tytuł prawny do nieruchomości.

Wyślij Zapytanie drogą mailową:

Business ethics

Interaktywny formularz pdf

Wypełnij i wyślij na adres zapytaniaDS@fortum.com

Pobierz

lub wypełnij formularz online:

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

DANE BUDYNKU DO PRZYŁĄCZENIA

Parametry budynku do przyłączenia

Jakie jest zapotrzebowanie ciepła dla budynku do przyłączenia?

(suma pozycji 1,3,4,5)

Dodaj plan sytuacyjny:

Przykładowy plan sytuacyjny - sprawdź >
Możesz wykorzysać dowolną mapę ze strony www lub mapę z projektu budowlanego. 

Pole obowiązkowe*
Tylko jeden plik
Limit 20 MB.
Dozwolone pliki: gif, jpg, png, eps, tif, psd, txt, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, rar, zip

DANE DO KORESPONDENCJI

W związku z tym, że zbieramy Twoje dane osobowe, informujemy:
1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. Z o.o. z siedzibą, we Wrocławiu, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 0000033402.
2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przetworzenia otrzymanego zgłoszenia oraz realizowania prawnie uzasadnionych interesów Administratora opisanych w Polityce Prywatności.
3. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W celu wykonywania swoich praw możesz skontaktować się nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Power and Heat Polska Sp.z o. o. moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych (w tym newslettera) dotyczących usług oferowanych przez Fortum Power and Heat Polska za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Power and Heat Polska Sp.z o. o. moich danych osobowych w postaci numeru telefonu w celu przedstawienia mi informacji marketingowych dotyczących usług oferowanych przez Fortum Power and Heat Polska przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. m.in. poprzez rozmowy  telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks (zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. – Prawo telekomunikacyjne). Wiem, że w każdym czasie mam  prawo do wycofania swojej zgody.


UWAGA
Odpowiedź pozytywna na Zapytanie nie stanowi zapewnienia dostawy ciepła w rozumieniu art.7 ust.14 ustawy Prawo Energetyczne.
 
CAPTCHA
To pytanie ma na celu sprawdzenie, czy jesteś człowiekiem i zapobieganie automatycznemu wysyłaniu spamu.