Zamrożenie cen gazu dla piekarni (PKD 10.71.Z)

Aby skorzystać z zamrożenia cen gazu, skontaktuj się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) nie później niż w ciągu 30 dni od wystawienia faktury.
Po rozpatrzeniu wniosku ZUS prześle do nas decyzję dotyczącą ceny. Jeśli będzie ona pozytywna, wystawimy korektę.
Listę dokumentów, które należy załączyć do wniosku znajdziesz w Art. 10, ust. 5 Ustawy z dnia 9 marca 2023 r. o zmianie ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz niektórych innych ustaw.

Fortum - lider w produkcji zielonej energii w Europie

Fortum - lider w produkcji zielonej energii w Europie
Zdjęcie farmy wiatrowej.
Mężczyzna trzymający żarówkę i liczący oszczędności na kalkulatorze.

Energia elektryczna

Posiadamy rozwiązania zakupu prądu dostosowane do potrzeb różnych firm. Oferujemy również energię z gwarancją pochodzenia ze źródeł odnawialnych w ilości równej 100% zużycia Twojej firmy.

Sprawdź
Zdjęcie termostatu kaloryfera.

Ciepło

Postaw na wygodę, bezpieczeństwo, pewność działania oraz ekologię - bądź nowoczesny, korzystaj z kompleksowego rozwiązania i poczuj pełny komfort w zarządzaniu ciepłem.

Sprawdź
Zdjęcie palnika gazowego.

Paliwo gazowe

Bezpieczne, czyste i nowoczesne źródło energii. Dzięki gazowi ziemnemu Twoja firma staje się jeszcze lepsza. Posiadamy rozwiązania zakupu gazu dostosowane do potrzeb różnych firm.

Sprawdź
Infografika Fortum w liczbach na tle konturu europy.

Skontaktuj się z przedstawicielami Fortum dedykowanymi dla Klientów biznesowych! Możesz to zrobić przez formularz lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z dostawami prądu, gazu i ciepła do Twoich budynków.

Kontakt Prąd i gaz

Sprawdź

 

Chcesz sprawdzić fakturę?

Zaloguj się do eBOK

Kontakt Ciepło

Informujemy, że w trosce o zdrowie klientów i pracowników do odwołania pozostaną zamknięte stacjonarne Biura Obsługi Klienta Fortum. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Opiekunem Klienta lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: cok [małpa] fortum [kropka] com

Sprawdź

Chcesz przyłączyć budynek do sieci ciepłowniczej Fortum?

Wypełnij formularz

Chcesz zlecić usługę lub zgłosić awarię? Zrób to online 24h/7.

Wypełnij formularz